,,Neoficialny vztah,,

Príspevok v téme: ,,Neoficialny vztah,,
Bejby22

Ahojte.Som fakt zufala a neviem co mam robit.Mam 22 rokov pred rokom som sa rozisla s partnerom po 4 rocnom vztahu.Pred 4 mesiacmi sa mi stala taka vec ze som sa spoznala s 30 rocnym chlapom,ktory je rozvedeny..rozviedol sa s partnerkou po 11 rokoch...od vtedy co sme sa spoznali stretavame sa spolu..nie vela ..2krat do tyzdna kedze studujem prec vidim sa iba ak som doma...Je uplne uzasny,inteligentny.vie ako sa k zene spravat,..ak som snim je to nieco neopisatelne krasne. sprava sa ku mne ako keby sme boli partneri ..oslovuje ma milacik,laska,vzdy ma len objima..ak sme boli v kine chytil ma za ruku.vzdy ak som snim vravi ako mu je somnou uzasne..no ak spolu niesme malo co sa ozve a ak ano piseme si ako kamosi.....sex sme mali spolu az po mesiaci stretavania sa..on mi na zaciatku povedal ze nechce vztah pretoze preslo prilis malo casu od toho co je rozvedeny..(teraz je to 9 mesiacov)...vacsinou nechodime nikam..navstevujem ho u nho doma kedze byva sam...neviem co mam robit ci v tom pokracovat a dufat ze sa to zmeni alebo to stopnut...pretoze ja ho tak neskutocne lubim,ale on o tom netusi...nechcem aby sa to skoncilo..ale zas tahat neico co mozno fakt nema vyznam..prosim poradte mi co by ste robili na mojom mieste :(

Lulu2011

tak mu nechaj cas, pises, ze ti je s nim dobre, tak neries, je mozne, ze je introvert a tak mu to vyhovuje, po 30tke uz nemusi byt lev salonov a chapem aj to, ze nechce vazny vztah, mozno chce chvilu kludu, natlakom sa moze vsetko zmenit, ak chces vazny vztah, rodinu, budes musiet pockat, alebo si najst niekoho bez minulosti, kto uz tiez chce rýchlo nieco riesit

ked nieco k nemu citis tak mu to povedz, ked sa nehanbis mat s nim sex, nemozes sa ani hanbit mu vyznat lasku, ak ti nepovie vetu milujem ta ani po pol roku, bude to urcite nejaky problem

Bejby22

ci to mam skoncit alebo nie..pretoze my vonku na verejnost chodime len malo co..(aj ked by som velmi rada) ale asi sa nechce velmi ukazovat na verejnosti..viem ze z jeho strany to nikto nevie ze sa somnou stretava..,vacsinou sme u nho...proste ide o to ze ak som s nim je vsetko uzasne..ale ak niesme spolu tak malo co sa mi ozve..vzdy odchadzam od neho s tym pocitom ze mozno to oblo posledny krat..ja uz neviem :( kazdy ma od toho odhovara ze len sama sa budem trapit...

Bejby22

Byvalu uz urcite neriesi,tym som si uplne ista..ja to nedokazem skoncit vzdy ked ma zavola tak idem k nemu pretoze viem ze zazijem krasny vecer..skusala som sa bavit na tuto temu povedal ze preslo prilis malo aby riesil novy vztah ze by ho ani vo sne nenapadl ze by som sa mohla po takom kratkom case zjavit ja niekto s kym mu je tak uzasne a s kym si tak rozumie ..vyjadril sa nejak v tom zmysle ze on zije pre momenty..neriesi co bude zajtra ale uziva si kazdu chvilu ktora je teraz...

woo

pravidelne sa stretavate, pisete si, chodite spolu von...vy mate vztah, hoci nie je pomenovany ako vztah. rovnako by mohol tvrdit ze mate vztah, sanca ze sa rozidete je presne taka ista. ak si na seba zvyknete tak,ze bez seba nebudete moct vydrzat a zamiluje sa, tak ti to povie. sex po mesiaci je dost skoro, btw

jacki

Ahoj Bejby no ja byt na tvojom mieste pokracovala by som v tom.Ak ho ozaj milujes.Dala by som mu cas aby ho prebolel ten rozvod a ulezal si to v hlave.Ak ta aj on skutocne lubi,tak casom urcite bude chciet vztah.A ak nie,tak aspon zistis,ze mu islo iba o jedno.

Agnes998

No tazko radit, aby si nebola pre neho len najaka docasna stanica, co pri tebe bude zabudat na byvalu, bude mat pravidelny sex a to mu staci. Skus sa s nim o tom porozpravat, ze je ti s nim dobre, a ze ci on aspon do buducna si vie predstavit vztah medzi vami dvoma. Ak povie ze nie, tak by si sa asi radsej mala odputat.