Moja priatelka manipuluje muzov, co s tym?

Príspevok v téme: Moja priatelka manipuluje muzov, co s tym?
bonzacka

Dobry, mam taky problem so svojim svedomim. Mam 31 a priatelka tiez rovnako stara. Obe sme slobodne. Ja mam priatela, ona je slobodna matka. Ide oto ze uz dlhsiu dobu som si vsimla ako strasne klame a manipuluje muzov. Proste je slobodnou matkou a ide jej oto aby si rychlo ulovila nejakeho chlapa zabezpeceneho lebo ako sa mi zdoverila chce dalsie dieta. To by nebol problem ale ona ide len po tych majetnejsich a zabezpecenejsich. A robi vsetko preto nenapadne aby ich dostala tam kam chce. Proste jej nejde ani o lasku ale o to aby mala dost prachov a druhe dieta s takym muzom. Teraz sa zamerala na jedneho ktoreho pozname obidve. Je slobodny a je to vcelku dobry chalan-muz :) je pracovity, pomaha ludom ked treba, je vcelku slusny a bolo by skoda ak by sa nechal nou obalamutit. Ona zistila ze je na blondiny tak sa nechala prefarbit na svetlu blond. Zacala chudnut, obliekat sa vyzyvavo a stale vyhladava jeho spolocnost. Nemozem sa divat ako mu muti hlavu. Proste to je neprirodzene spravanie pred nim. Ako sa snazi spravat nenutene, vtipkkuje, srandickuje, prehrabava sa vo vlasoch, odhaluje kolena a dekolt. Poznam ju ze je uplne ina pred nim ako je naozaj. Ani nehresi len sa slusne chova ako ta najposlusnejsia a najmudrejsia zena pod slnkom. Aj som sa jej snazila dohovorit nech mu nemuti hlavu a ona len ze nech sa nestaram je to jej vec a ona ho dostane aj keby si mala ruku dat rezat. Vraj sa mam starat o svojho chlapa. Ale mne ho je luto ze nevie aka je ona vypocitava mrcha v skutocnosti. Este aj na fb si ho nasla a poziadala o priatelstvo. Samozrejme uspesne. Normalne sa mi zhnusila. Potom sa mi zveruje co ma v plane na dany den s nim. Sleduje na fb jeho oblubene filmy hudbu jedlo konicky a zamerne si aj ona toto vybera. Vtiera sa mu a ja neviem co robit aby zistil ze s nim hra necistu a vypocitavu hru. Mozno si poviete ze na nu ziarlim. Nie ale toho chalana poznam je rovnako stary ako my dve a vie ze by si zasluzil ovela lepsie dievca a nie ju. Uz nemozem pocuvat tie jej plany co na neho kuje. Minule som jej to aj povedala ze uz nech sa mi nezdoveruje co na neho chysta a ona ze musim lebo som jej najlepsia kamoska. Ja viem ze sa tu stazujem ako male decko ale ide mi z toho hlava prasknut z toho prepatia. Povedat mu pravdu o nej alebo jej sa vyhybat, prerusit s nou uplne kontakty? Ona bola vzdy taka ale teraz je este horsia. Ide aj cez mrtvoly ak si nieco zmieni. Najradsej by som jej urvala hlavu aby uz prestala s tou manipulaciou. Este mi povedala ze do roka a pol bude zanho vydata. Ide ma z nej porazit. Ved ten chalan si to nezasluzi aby skoncil s takou potvorou. Co robit? Dik za rady.

eni258

nepleť sa do toho, je to ich vec..myslím že žiarliš a dosť aj keď si to nechceš priznať...asi je krajší, bohatší od toho tvojho paholka :) kamoške urvať hlau zato, že ide po bohatých a kuje plány ako sa mu votrieť do blízkosti je choré...rešpektuj druhých, každý sme nejaký a keď sa to jemu páči, tak to ty nerieš...iba potichu žiarli :) ale potichu...:D

Maoam

inak este daco, to je strasne vtipne, myslis si, ze on nepride na to, ze je prefarbena, ze predtym bola tucnejsia (fotky a Co.)? ak sa skutocne zblizia ci nebodaj stanu parom? :D

mozno jej blond pristane, ak je napr. od prirody tmava blond alebo svetlohneda, to je v takom pripade velmi pekne

nechaj ich a uvidis, ci sa daju dokopy

a koniec koncov, kamoska ma pravdu - staraj sa o svoj vztah a svojho chlapa, kym ti ho nechce prebrat, je to vramci normy :D

Maoam

lol, super tema :D

nechaj to tak - a to preto, ze on je dostatocne stary na to, aby vedel, co chce a ak je dostatocne inteligentny a tato zena mu nebude vyhovovat - sam na to pride

a mozno mu vyhovuje a imponuje presne tento typ - to ty vediet nemozes a do neho nevidis a navyse, mozno ju chce iba spoznat - a spozna...a rozhodne sa sam

co sa jej tyka, tak toto typicke spravanie ma strasne vysoke percento zien, to ma vobec neprekvapuje, nie je na tom nic ojedinele

potrebuje sa zabezpecit a robi pre to vsetko, co vie

viac robit nevie

fibula

bonzacka(dobry nick si si dala :D) neviem co ti nato povedat. Tvoja kvazi kamoska si stanovila urcity ciel ktory chce dosiahnut stoj co stoj. Jemu vsak asi imponuje ta jej povaha a spravanie aj ked su falosne. Ale poviem ti tak, mnohych muzov taketo zlatokopky a vypocitave mrchy doslova pritahuju a pacia sa im. Ved sa dokonale o seba staraju co muzov neskutocne pritahuje. Kolki by chcela mat vedla seba dokonale upravenu barbie ako tu pisali. Kolki sa za takou zenou obzru a slintaju. Takze to nechaj tak. Ak by si mu to aj povedala myslim ze by ti neveril ani slovo a myslel by si ze ziarlis nanu. Stratila by si jeho aj ju(ju by asi nebolo skoda stratit :D). Takze ako pisali, pokial ma rozum na zdravom mieste nie o dost nizsie tak sam odhali ze to nieje ta spravna. Ale ak u neho prevlada ziv. pud a testosteron tak jej podlahne. Niektori muzi si zasluzia padnut na hubu aby sa im otvorili oci. NIektorim vyhovuje ak nimi manipuluju zeny. Niektori muzi su tak dusevne slabi ze aj ked vedia ze je dana zena vypocitava mrcha aj napriek tomu jej nedokazu odolat a podlahnut jej cely. Mozno ani on nieje taky ako sa ti zda. Mozno aj on hra hru dokonaleho chlapa a vnutorne je uplne iny. Co ty vies. Proste nechaj to na zivot osud nazvy si to ako chces. Nechaj nech zivot zariadi ci sa ti dvaja daju dokopy alebo nie. Niekedy je lepsie nechat veci volne plynut a nic nesilit. Zi si svoju lasku s priatelom a kontakty s tou kvazi kamoskou obmedz na minimum pokial sa da aby ti uz nepilila usi a nezdvihala tlak zbytocne :)

lolec-po

Ja by som na tvojom mieste vyklopil danému mužovi pravdu.. Ked to zatajíš,bude ta hryzt svedomie, že si mu mohla pomoct a nespravila si to.. aspon podla mna, neviem naisto,nebol som v takejto situacii.. ale podla mna uprimnost v takomto pripade je na mieste a nik si nezasluzi byt takto oklamany..hlavne ak sa jedna o dobrého muža s dobrými umyslami..ked sa už dajú dokopy, tazko mu to vyklopíš, a ak hej,bude to mat vážne následky.. lepšie teraz,nech chalan vie, na čom je a nech si dáva aj do budúcna pozor na takéto mrchy.. píšete tu,že časom aj tak zistí aka je.. ehm, to môže.. ale akym časom? ked už budu mat spolu dieta a budú "svoji" ? vtedy už bude pre neho neskoro si buchat hlavu o múr.. ak možeš zastavit takuto nespravodlivosť, sprav to, urobíš iba dobrý skutok :) a na tvojom mieste tiež prehodnotím vztah k tej tvojej "kamoške", lebo vidím,že ty máš oproti nej aj rozum a neviem,či takýto človek ti niečo do života môže dať..

woo

Nechaj to na neho. Ked je dost mudry, zisti to aj sam. Inak co je na tom, muzi klamu stale. Kazdy dostane to co si zasluzi. A niektori chcu byt klamani. Niektori muzi si tie mrchy vyberaju vedome, vedia co kupuju- sex za prachy. Ak sa necha obalamutit, aspon sa nieco nauci. Ale hentaku za kamosku by som nechcela.

borovicka

ja na jeho mieste ju pretiahnem a poslem do ri*i ale bacha na ochranu pred otehotnenim pri takych zenskych clovek nikdy nievie.

Tibor29

nepleť sa im do toho, nechaj to tak, ak je ten chalan inteligentný, tak sám časom príde nato čo je ona zač.

dúfajme, že príde nato včas, nie až keď bude mať k dispozícií jeho účty a nastoknutý prsteň na ruke :)