Naozaj chcu chalani mudre baby?

Príspevok v téme: Naozaj chcu chalani mudre baby?
bonie

Zdravím, mám kamarátku takú milú usmievavú babu s výborným všeobecným prehľadom ( ktorý jej mimochodom závidím :) ),avšak táto baba je kupodivu bez frajera, pretože už jej niekolko chalanov povedalo, že je na nich až príliš inteligentná. A niežeby to bolo tým, že by niekomu dávala najavo, že je múdrejšia, práveže naopaka nie je ani taký ten biflos zahrabaný stále len v knihách. Povedala by som, že je to taká prirodzená inteligencia :) Ona moc chalanov nezvykla riešiť, ale v poslednej dobe na nej vidieť, že už kvôli tomu začína byť nesvoja nielen v spoločnosti chalanov, ale aj celkovo ked pride na túto tému, pretože na jej " som single" reaguje každý " ako to, že taká baba je sama? prečo nie si zadaná? ved už máš dosť rokov, tak by si niekoho mala mať " a podobne. Takže otázka to sa fakt chalani boja báb, ktoré použivaju mozog? A ako by ste jej pomohli aby sa nezačala uplne strániť chalanov?
P.S. : Pre rýpalov nie je lezbička ani škaredá, žiadne krivé zuby či noc a podobne ;)

tras

Nemusia byt mudre, ale aspon trocha inteligentne by mohli byt. Nemali by sa chovat ako zvierata a chodit ako zaklinacky hadov.