Prvá láska

Príspevok v téme: Prvá láska
lízatko113

Ahojte, som do jedného chalana už 4 roky.. je odo mňa starší o dva roky.. poznáme sa odmalička sme dobrí kamaráti.. teraz nedávno som mu napísala, že ho milujem a on sa vpodstate niako nevyjadril :( napísal (citujem): fuuu ako neviem čo na to odpísať..
Chodili sme spolu do táborov a v jednom mi naznačil, že sa mu páčim.. ale nejako sme to nedoriešili..
Potom začal byť veľmi populárny u nás v meste a mal strašne veľa holiek.. a my sme sa už tak moc nestretávali.. :(
Neskôr sme sa presťahovali a potom som mu to napísala.. podľa mňa nechce vzťah kvôli vzdialenosti :/ prosím vás čo mám robiť ? :( nedokážem naňho zabudnúť.. snívajú sa mi sny o ňom, ako máme svadbu a tak :/
Počas tých štyroch rokov som sa nezaľúbila do nikoho iného.. ako páčili sa mi aj iní chalani ale vždy som ľúbila a ľúbim len jeho :(

lilyiankaa

netreba robiť nič, len čakať kým ťa to prejde a ty sa zaľúbiš do niekoho iného ... ono, ak ti tamto odpísal po tom, čo si mu vyznala lásku, tak je jasné, že nemôžeš nič čakať, zostal z toho zaskočený a možno aj preto, že by si nikdy nepomyslel, že mu niečo také od teba príde .. takže skús na neho zabudnúť a hľadaj v iných vodách