Vyuziva ma?

Príspevok v téme: Vyuziva ma?
especial

Mam pocit ze ma moj priatel zneuziva.. Mam 20 a on 22 pisem mu seminarky kupujem blbosti (dpkonca mi uz aj Sam povie napr. Kup mi nieco na pitie) spolu nezijeme a chodime spolu rok he an starsne lenivy nechce sa mu ist so mnou von alebo sportovat.. Vzdy si na mne urobi "dobre" trva to 3 minuty a ide domov mozno je to an tym ze si nevazim samu seba :( ale is to nwm co robiy

Deria

Dobre tusis, vyuziva ta. Ty to sama dobre vies, tak preco sa pytas? Si slaba alebo leniva nieco proti tomu urobit? To by si ale mala. Nie on je na vine ale ty, lebo ta ma za sprostu. Vyuzivat by si sa nemala dat nikdy a od NIKOHO, lebo podobne problemy budes mat stale, tak sa zobud.

Maoam

jasne, ze ta vyuziva

maj svoju hrdost a skonci to

zasluzis si nieco ovela lepsie, na to vsak musis prist sama, ked si seba samu zacnes vazit

Agnes998

Dievca, ty v tvojom veku najdes lahko muza, co ta bude nosit na rukach, co ti bude s radostou kupovat drobne darceky aby ta urobil stastnou, co ta vezme na vylet aj do spolocnosti, co pre teba urobi co ti na ociach vidi. Nie si odkazana na nejakeho lakomca.

Agnes998

Musis mu urcit hranice, nenechat sa vyuzivat. Ked ta zas o nieco poziada, povedz mu, ze mu nic nekupis, ze mu stale kupujes a obcas by mohol aj on pre teba nieco urobit. Uvidis, ako bude reagovat, ak sa nebude chciet ani trocha zmenit a zrovnopravnit vas vztah, nema to zmysel. Si mlada, urcite pekna, najdes si takeho, co bude okolo teba rad skakat.

oui..

opytaj sa samej seba, naco si s tym clovekom? co Ti dava tento vztah? ake hodnoty su pre Teba dolezite? naplna aspon nieco z nich? Sama tvrdis, ze si nevazis samu seba, ak sa bojis rozchodu, ok, nechaj to zatial tak, ale opytaj sa, ci Ti vyhovuje stav, v ktorom si a podla odpovede sa zariad. Pokial nie si pokojna sama so sebou, zacni zistovat, co Ti na sebe vadi a pracuj na zmene. Pytaj sa, preco Ti to vlastne vadi, ci je to naozaj problem a ak zistis, ze ano, makaj na zmene. Ked sa naucis, ako Ty pises "vazit si samu seba", aj podobne prisavky nebudu mat v Tvojom zivote co hladat. Bud sa on spamata a zmeni sa, alebo ho sama posles kade lahsie