Skarede flaky po akne (vyrazkach)

Príspevok v téme: Skarede flaky po akne (vyrazkach)
Dona11

Ahojte velmi pekne vas prosim o pomoc a o radu. Pred nejakym casom som mala take obdobie kedy sa mi zacali vyhadzovat vyrazky na cele .. bolo ich celkom dost :( .Nastastie mozem povedat ze to uz preslo ale ostali mi na cele velmi skarede hnede flaky. Citim sa s tym naozaj neprijemne :( a neviem co s tym mam robit. Nevedeli by sme mi na to nieco poradit? Ako sa toho mozem zbavit? .. VELMI PEKNE VAS PROSIIM :(

Dona11

Dakujem vam velmi pekne, urcite to vyskusam. Momentalne pouzivam pripravok ktory obsahuje kyselinu salicylovu vraj by to malo tiez pomoct .. ale tak zatial este nijake zlepsenie nevidim :( .. A tiez som pocula ze je dobre sa opalit tiez by to mohlo zmiznut alebo by to aspon nebolo take viditelne. Myslite ze je to pravda?

medala

skus aj medovu masku s citronovou stavou. len zmiesas med s par citronovymi kvapkami a nechas to posobit na tvari 15-30 min

ivana.z

Ahoj, presne tento isty problem sa riesi na stranke www.medaprex.cz pri sere proti pigmentacii, kopirujem:

Marta Surgentova
22.04.2014 13:33
Dobry den, mne sa robia take smave fliaciky po chrastach od vyrazok. Nie su to teda klasice pehy ani pegmentacia ako taka, ale po tych drobnych rankach mam proste vzdy kozu trosku tmavsiu nez inde. Pomohol by mi na to tento krem prosim vas? Nechcela by som ale zas aby mi nejako vyrazne vybledla plet, iba aby mi zmizli tie male hnede bodky po akne. Dakujem za radu, Marta

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.
05.05.2014 19:31

Dobrý deň Marta,

Účinok Dermaheal Super Brightening krému je založený na obsahu patentovaných biomimetických peptidov a vysoko účinného arbutínu, ktoré potláčajú tvorbu melanínu a tým efektívne bojujú s nadmernou pigmentáciou. Výrobok je určený na miernejšiu hyperpigmentáciu a na rozžiarenie pokožky. Na Váš problém s fliačkami po akné by teda mal byť ideálny.

Snad pomoze ;)