Chodi bezo mna von do noci

Príspevok v téme: Chodi bezo mna von do noci
flexiplexi

Asi by som to nemala riesit... Ale stale mi je luto, ked ja som doma, a priatel ide von s partiou, pije tam, potom hovori, ako bolo skvele, atd.. a na druhy den pride ku mne, a spi, alebo je mrzuty lebo je strasne unaveny. :(
Mam pocit, ze sa mi nevenuje, chcela by som s nim travit viac casu.
Je to normalne? Ja chcem, aby sa venoval kamaratom, ale nie na ukor nasho vztahu. Potom som ja ta zla, ze vymyslam. Poradte mi prosim.

Maoam

vsak, takto zivot gombicka, nie? zatahy, vyspava dni a noci :D a doma full service a ked ma chut, skoci za frajerkou

Maoam

winki, neber to osobne, pisala som o inych pripadoch a podmienkach

teraz nezavisle od tvojho pripadu si vseobecne beztak myslim, ze smerom viac na zapad su pomery dost tvrdsie a mnohi sa musia pekne obracat od 17-18 a su odkazani sami na seba, v USA tiez, na SVK stale panuje iny system a decka sa podstatne neskor dokazu odpojit od rodicov, cest vynimkam, ktore tiez poznam a boxuju sa zivotom, ale ti väcsinou pochadzaju z rodin, kde to nebolo ruzove

winki

Maoam...teraz ti musím trošku protirečiť....nevravím ak na to majú nech sa osamostatnia. Ale vezmi si môj prípad. Mám 27 tento rok končím inžiniera....pracujem rok a pol na normálnu pracovnú zmluvu (doteraz to boli brigády a tak), priateľ má 25 (nesmej sa). Má syna, ktorý má 4 roky, čiže platí výživné a stará sa o neho cez víkendy....do teraz jeho robota bola vo forme taxikár a murár....teraz bol roka robí na normálnu zmluvu a to si hádam aj udrží. Náš plat je dokopy tak 1 000 euro mesačne. ˇano môžme si zohnať podnájom, ale ja osobne nechcem dávať prachy do niečoho čo nie je moje, ak mám tú možnosť si našetriť, tak radšej bývam aj s priateľom u mojich rodičou a pomaly šetrím na domček. Som preto závislá od rodičou? Alebo nesamostatná?

Maoam

winki, vies co, ja vzdy zasnem, kolko ludi okolo 30tky aj po nej zije u ocka a mamky, hlavne chalani

a pritom väcsina pekne zaraba a ide primarne o to vyuzivat full service a uzivat si zivot, kupit si auto a handry, dovolenky, zatahy a Co., aj ked sa sem zosypu argumenty typu, ach ved si nemoze dovolit zaplatit prenajom atd., v par pripadoch to tak je, ale co pocuvam z roznych stran a mam kopec znamych, tak to funguje takto, ako v tomto pripade

pariky ako obaja pracuju, on pravnik, ona lekarka, obaja slusny prijem ale obaja u rodicov a stretka v detskej :D

winki

Inak mňa teraz napadá ako môj drahý minule komentoval môj emocialny výstup (učím sa na štátnice a mám toho pokrk tak som hnusná na každého) a po takomto mojom neopodstatnenom výbuchu moj drahý s klídkom kukne na mna a že: a čo si myslíš, že odídem? Ja ti radšej polejem kvety, uvarím čaj a budem čačať v posteli, ako by som sa mal ísť niekde flákať. Hold.....moje zlatíčko, ale tiež to bola trnistá cesta dopracovať sa k tomuto.