Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Marihuana - dlhý stav

Príspevok v téme: Marihuana - dlhý stav
pysk

Dobrý deň. Mal som marihuanu a na druhy den som mal taky zvlastny pocit, cas isiel strasne pomaly a vsetko sa mi zdalo byt trvajúce velmi dlho, ako keby som necitil sam seba alebo nebol pritomny alebo ako to vysvetlit. Dnes je uz 2 den po huleni a uz sa to normalizuje. Je to bezne ze to tak dlho trva kym sa dostane clovek vnimanim opat spat?

Tomaas

Ahoj, prosím ta rád by som sa opýtal ako si na tom teraz prípadne čo ti pomohlo, stalo sa mi niečo podobné a je to veľmi nepríjemné podobné ako u teba. Vopred ďakujem za odpoveď

pysk

Nopekne, sedí to. A v podstate dnes ked som bol vo vacsej spolocnosti ludi tak som na to ani tak velmi nemyslel cize OK, konecne osm sa po 5 dnoch ako tak najedol cize dalšie OK, len stale ju tu par veci ako napriklad nasledovny den po huleni ked sa mi kazda cinnost zdala byt trvajuca večnost, a pod. ale díky ludia ze tu pisete a pomohli ste mi fakt moc! :)

pysk

tak dnes je 22.5 a mal som to 17.5-18.5 v noci a tak myslim ze sa to zlepsuje ale sam citim ze som iný, necuti mi jest a neviem ako keby naskocit do starých kolají. Neviem sa sustredit dobre. Obcas sa zacnes znicoho nic bá´t a triasť, alebo sa mi zda ako keby som sa pozeral cez nejaku hmlu, (mozgová hmla co som o tom čítal)

doubledog

mne sa to zda v ramci normalu, trava predsa moze ucinkovat dost dlho.
keby si to mal tyzden, tak to uz je privela.

Agnes998

No ja som nieco podobne raz zazila, ale nemala som to z marisky ale z antidepresiv. Ten stav bol velmi divny, velmi tazko sa opisuje, nieco ako odosobnenie, akoby som vsetko vnimala cez hmlu. Nedokazala som pisat, ledva som udrzala v ruke pero, ale mala som tak neistu ruku ze som sa nevedela ani len podpisat. Dokazala som ale citat a tak som si tie dni aspon precitala hrubu knihu. Bolo to uz pred rokmi, neviem kedy ten stav presiel, ale bolo tak 5-7 dni. Tiez som mala obavy, ci sa vsetko raz vrati do normalu ale nastastie vratilo.

pysk

Ak by bol niekto ochotny skym by som sa mohol o tom porozpravat trebars zavolat alebo cez skype tak mail je pysk321@gmail.com

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Marihuana - dlhý stav - Fórum - ZDRAVIE.sk