Som skareda, ludia mnou opovrhuju

Príspevok v téme: Som skareda, ludia mnou opovrhuju
UnHappy

Ahojte, moj problem bude mozno pre niekoho trapny.Mam 15 rokov a som podla niektorych skareda, teda myslim, ze podla doost vela ludi...Moja postava je uplne v poriadku, som aj dost vysoka, aj chuda a mam vraj pekne vlasy...ale moja tvar je jedna velka katastrofa... je hranata(najma brada), mam na nej flaky po vyrazkach, kruhy pod ocami, navyse posobi velmi unaveno z mojho pohladu a este aby toho nebolo malo aj odstavajuce usi...kedysi mi vraveli, ze som pekna(aj kamosky), potom ze nie som skareda a teraz ze som skareda, napr. raz mi to povedala spoluziacka, ze: Zase si podrastla, ale si skareda ako...(nedopovedala) a jeden chlapec mi raz krical opica...navyse aj moje kamaratky mi to davaju nepriamo najavo a to tak, ze narazaju stale na to, ake sme vsetky skarede (vsetky v nasom ,,okruhu,, mozno som si to privolala sama, neviem, ale hanbim sa aj niekomu pozriet tvare kvoli tomu...

pajka444

Nepočúvaj ostatných, každý nech sa pozrie najskor na seba. Máš len 15 rokov, tie fliačky sú normálne, to ti prejde. Neboj sa, uvidíš,že onedlho vyrastieš do krásy.

Prezyvka55

Tak pockaj este 3 roky a ked sa to nezlepsi tak plastika to isti ale podla mna si z teba skor len robia prdel ako keby to mala byt pravda.