Priateľ sa stretáva s inými

Príspevok v téme: Priateľ sa stretáva s inými
princezná14

Vadilo by vám ak by sa váš partner stretával s inými ženami osamote? Najviac ma hnevá jeho bývalka, rozišli sa v dobrom a často sú v kontakte. Stretával sa s nimi už pred tým ako sme sa dali dokopy. Stretáva sa s nimi keď je doma u rodiny ja s ním necestujem, keďže nikdy nemám voľno cez víkend. Potrebujem na to triezvy pohľad, lebo ja som veľmi žiarlivá a mám nízke sebavedomie, takže možno mám zbytočné obavy a nechcem si kaziť vzťah, keď mi na partnerovi už nič iné nevadí. ďakujem

ktk

poviem ti to ako zo strany jeho byvalej kedze aj ked nie som v rovnakej situacii lebo sme obaja single ale ..... tiez sme sa rozisli v dobrom a sme kamarati aj ked to uz nikdy nebude take ciste kamaratstvo neskazene :-\ poznali sme sa roky pred vztahom a fungovali ako kamarati mame sa radi aj ked o laske nemoze byt ani rec vela sme si spolu prezili a velmi si ho cenim ako cloveka a nerada by som takeho niekoho stratila a bavili sme sa o tom co ked si jeden z nas niekoho najde co potom a zhodli sme sa ze ostaneme kamarati ...samozrejme ak by to bol pre pripadnych partnerov tak velky problem obmedzime kontakt no nevzdame sa ho uplne ....neviem ci je spravne take daco chciet od toho tvojho ale tiez suhlasim mala by si dotycnu spoznat a podla toho sa zariadit :-)

2bodka

Idealne riesenie bude, ak ta na take stretko raz vezme a predstavi ako svoju aktualnu partnerku. Ak s tym nebude mat problem, uz viac ziarlit nemusis. Ak suhlasit nebude, je jasne, ze tam stale ostala nejaka iskra. Toto je vzdy velmi riskantne, stretavat sa s ex partnermi. Clovek nikdy nevie... Ja som za to, ze ak niekoho milujem, nemam vobec zaujem ani chut stretavat sa s ex partnerom...