Milenka?

Príspevok v téme: Milenka?
allus22

Ahoj, potrebujem radu..spoznala som jedneho chalana ale ma to hacik ma priatelku a odo mna chce aby som bola jeho milenkou. Chcela by som s nim byt ale nie za takuti cenu a odmietla som snazila som samu to vysvetlit ale on to nechape. Stale mi hovori ze ma chce a ked mu pripomeniem ze je zadany tak mi poviem co ti vies ako to skonci..

allus22

viem ze to nebude lahke pri tych jeho sladkych reciach ale musi to byt nepotrebujem aby ma poblaznil a potom sa na mna vykaslal. jednoducho mi do oci poviem ze nie a hotovo

Maoam

ak nechces skoncit s otrasnou bolestou v dusi a poslapanou hrdostou a sebauctou, tak je to jedine riesenie, to razne NIE

Maoam

takze ty k nemu citis viac

prosimta, vazis si seba samu vobec? ak ano, tak do toho nechod, to je predsa jasne

skoncis ako bokovka na sex a on bude normalne ficat s priatelkou dalej, ako by sa nic nedialo...

taky zivot chces?

allus22

nie je to lahke ..a urcite by som nechcela byt ta zla..preco to robi neviem, nechce mi o ich vztahu nic povedat viem len tolko ze su spolu uz viac ako dva roky a odradza ma ze ma vztah a ja nemienim byt ta ktora to znici.a nechcem mat zle svedomie ze by som niekomu ublizila. On sice tvrdi ze sa to da aby sa nikomu neublizilo. neviem ci mu skutocne na mne zalezi alebo si potrebuje len nieco dokazat. Ale to je v podstate jedno nemam v umysle si zacat s niekym zadanym. mozno hovori pravdu a mysli to uprimne ale tiez by som nechcela aby mna priatel ktoreho lubim ma s nejakou inou podvadzal..