Ťahám všetko sama

Príspevok v téme: Ťahám všetko sama
natalka4444

chcela by som sa spytat ci je normalne aby zena vsetko tahala sama som s priatelom 11 mesiacou vsetko platim ja najom a td .. mam 37 on ma 35 kedze som rozvedena mam 3 deticky kedze on mi stale vycita ze on nepoje tolko ako deti ,sme spolu dlhsie este ani raz mi nic nekupil ked som chcela od neho jedne leginy povedal mi ze sa spravam ako zlatokopka ,ze chcem len jeho peniaze lenze ja uz nevladzem vsetko sama tahat tvrdi ze ma miluje a pri tom strasne ziarli nepusti ma ani s kamoskami na kavu chce ist aj on a stale sa ma pyta ci sa za neho hanbim viem ze ten vztah nema buducnost stale cakam ze sa zmeni ale ide to k horsiemu .ked som mu povedala ze mali by sme ist na dovolenku tak jeho reakcia bola kto to bude platit?

natalka4444

ano je to len na mne pretoze chodim na tri tyzdne do rakuska ako opatrovatelka to co ja zarobim je navydavky,,, stale mi vycita ze ja dobre zarobim ze mi netreba peniaze od neho aj ked sama to dalej nezvladam lebo mam vysoky najom .,,a mam aj svoje vydavky a mam 3 deti ,,ako nepotrebujem ho k stastiu

natalka4444

uz som ho nechala a dobre je ze nesom tehotna ,,,neptrebujem ho ku stastiu nebola som s nim stastna a necitila som sa ako zena pri nom ale ako handra

Maoam

P.S. ale vo veku 35 rokov by si uz mala vediet, ze muz sa nezmeni...ani v to dufat

vyberaj dokladne a dobre a nechaj si cas

a nauc sa byt aj sama

Maoam

ulavi sa ti.......

ale musis si ujasnit jednu vec: PRECO si sla a ostala vo vztahu s tymto typom muza - lebo to je o tebe, nieco v tebe musis vyriesit

Maoam

radsej SAMA s 3 detmia ako s takymto vychcanym vyuzivacskym chrapunom

ved to dobre sama davno vies

este aj deti to vedia... a vidia...

mas 35, si mlada zena este stale a nie si odkazana na tento typ chlapov

Agnes998

No dufam, ze s nim naozaj nie si tehotna, lebo to by ti situaciu znacne skomplikovalo. Nie si vobec tak stara aby si si nemohla najst niekoho lepsieho, mas na viac! Najdi si nejakeho mileho chlapa ktory ta bude mat rad a aj tvoje deti, ktory ta bude povazovat za svoju rodinu a nebude na teba kricat, ze ti nic neda, lebo nie si jeho zena. V tom pripade mu nevar, neper, neupratuj, nedaj mu sex, preco by si to mala robit, ved nie je tvoj muz! Je to uplne cudzi chlap ktory chodi do tvojho bytu robit len bordel a vyzierat ta. V tvojom veku si nebudes mat problem najst lepsieho muza, aj ked budes asi nejaky cas sama. Radsej sama ako s tymto darmozracom.

natalka4444

neskor mi povedal ze mi da tolko za vodu 5 eur .este horsie bolo ked mi jeho mama zacala nadavat ze preco od neho chcem peniaze ,,a ze ma ma nechat ze ja si ho nezasluzim a jeho brat povedal ze som pre neho stara ze ma na lepsiu

keysha777

Rychle ho nechaj.Neni normalne aby sa nechal dospeli chlap zivit od zeny z troma detmi!! mali by ste ist zo vsetkym napoli,či najom alebo strava ,tak isto ako tvoje deti aj on zere,byva,kupe sa!..nechaj ho mas na lepsieho urcite

abc111

Neviem, ale od kedy som prestal riešiť svoje love emócie, tak som oveľa pokojnejší a mám viac rozumu:-)
Love is not only blind, love even makes one blind:-)