Kam cez leto na dovolenku???????

agina

Fiiiiha, tak ja tento rok bud Egypt /znova/ alebo Spanielsko. Niekedy v septembri a last minute. Minuly rok sme si kupili first minute a vobec to nie je vyhodne!!!

RNG

Ved ja som aj cestoval, pokial som bol zamestnany a mali sme 3 tyzdne dovolenky.
Ale odkedy som sa sam seba zotrocil(sukromne podnikanie), mam casu coraz menej a sil na robotu umerne tiez menej.Takze miesto 5 dni a 40 hodinoveho pravovneho tyzdna, ako ostatni pracujem od zobudenia po spanok s kratkymi prestavkami na hygienu a jedlo 7 dni do tyzdna. Ak sem prestanem pisat, ziska mi to minimum 4 hodiny denne, aspon na dobru kazdodennu prechadzku a volnu nedelu.
Moja zena mi hovori uz niekolko mesiacov, ze som nahlavu padnuty, ked obetujem tolko casu a penazi na pomoc inym, ze si to ani neocenia.
Mozno. Ale ja inac neviem,to je vo mne hlboko vnutri pomoct druhym, casto aj na ukor seba...

RNG

Zisla by sa dovolenka. Keby som nasiel aspon par dni pauzu v robote...Aspon si odskocit v juni do hor, kanadsky BANF je nadherny, dvakrat sme tam boli na par dni a to sa neda popisat, ta nadhera.
Snivam o tom, ze by som raz mal cele dva tyzdne, to by sme vypadlido Chile-tam su tiez nadherne hory, neviem ci by mi stacili pluca, (zatial nad 3000 m sa neodvazim, kyslik v krvi mi zacne klesat pod 85%, nemam kondicku na to po zapale pluc v Cuzcu pred 3 rokmi) alebo znova pozriet do indonezie, na Bali. Tam som sice trpel na hrozne teplo, ale nastastie klimatizacia pomohla to prezit a ostrov je nadherny, ludia a ich kultura(zmiesana s nabozenstvom) velmi zaujimava.
Mali by sme cestovat, pokial este vladzeme.

Filaga

nie si az tak stara :) my tie prve dni najdeme dobru nuda plaz a potom sa zahrame na tvoje deti. budeme robit spolocnost tvojej dcerke a urobis nam chlebicky vo vajicku k moru (nakradneme v jedalni :).