Ako narásť o pár cm

jezibab 05

Dobri den Volam sa Marian a mam 16 rokov mam 176 centimetrov a hrávam Basketbal no neviem ci som dost vysoky lebo mne sa moja vyska nepaci tak by som sa chcel spytat ci mam moznost este narast lebo moj otec ma niakych 172/3 a mama 150 cm tak fakt neviem ci mam este sancu neviem proste co mam robit .. :( Vopred vam Ďakujem za odpoved s pozdravom Marian

RNG

Antiana, zrejme ta diagnoza "uzavrete rastove strbiny " nebola spravna .Aj lekari su len ludia a dost casto sa mylia, zialbohu.
Mal som znameho, co mal dlho zarazeny rast kvol;i autonehode, a vyrastol vyse 10 cm po 25 roku. Tiez uplne neocakavane, kedze bol aj tak dost vysoky.
Takze brat doplnky na rast sa oplati skusit, aj ked to vyzera dost beznadejme podla lekarskych testov.

antiana

RNG, ja mám od 20 r. uzavreté rastové štrbiny a v 25r. som narástla ešte 3 cm...ako je to možné, nechápem ani ja sama...môže to byť, ako sa hovorí, zo "zotrvačnosti?"

RNG

Nechaj si zmerat u lekara rastove strbiny. Ak sa ti uzavreli, nemas ziadnu sancu. Ak su este neuzavrete, tak viac spanku a branie napr L-DOPA, 2 x 250 mg ti moze nastartovat rast.