Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Angelina7777

zasa nic :-(( pritom tento raz to malo byt s najkrajsim muzom v nasom meste. aj ked on by si dieta urcite neprial.
som uz takmer presvedcena ze je chyba vo mne

Ivka 1

Angelina preventívna prehliadka neodhalí príčinu možnej neplodnosti. Vaginálne sono bolo tiež v poriadku ?
Hormonálny profil Vám už robili ? Skúste si prečítať www.spln.eu , možno Vám to trošku pomôže pri hľadaní príčiny neúspechu.

Angelina7777

vzdy len beznu rocnu prehliadku. s dobrym vysledkom. taka som smutna z tejto celej situacie:-( ine zeny otehotneju ani nevedia ako

Angelina7777

neviem. nad adopciou velmi nie. tazke to je. chcela by som zazit pocit otehotniet a dieta vynosit. to si vy muzi neviete predstavit.

ano, mala som pocit, ze muzi sa detom brania. ale teraz ked sa s niekym zoznamim, tak sa hned na zaciatku opytam. vacsinou su nadseni, ze niekto ma zaujem o ich geny.
vsetci tito siesti muzi velki fesaci. je mi do placu, ze to nevyslo, bolo by to krasne dieta

smartFROGass

Angelina7777

mna by si ukecala na dieta uz aj v 21tke :D ked som dokoncil studium, neuspesne.
a v poslednom case ako keby sa vrece s babatkami roztrhlo, takze je dost muzov, co by chcelo dieta..
zas az taka katastrofa ho uzivit nie je. ked vidim ake konicky maju...

A-pesimista

nechcem byt hnusny, ale nemas pocit, ze to tak trochu prehanas? ako myslim s tou tuzbou po detoch. ved to je az odpudzujuce. a za dalsie: neuvazovala si nad adopciou?

Angelina7777

nie, ti dvaja nechceli. ostatni chceli. mozem byt rada ze chceli, kolko zien tazko najde aspon jedneho, co by chcel.

mat dieta je zodpovednost predsa. nie, velky majetok nemam. ale uz je to zufale, ze sa stale nedari.
hpv nastastie nemam, aspon v aprili som nemala na prehliadke.
mala som v mladosti, ale uz nemam. tak mi vysli vysledky.

Angelina7777

vy ste velmi mudri! a co mam robit podla vas?
uz mi napadla aj spermobanka, ale nechcem mat dieta s dakym neznamym!

audina, ako mam prosimta podla teba otehotniet s kondomom??