Neskutocny hlad po treningu

Príspevok v téme: Neskutocny hlad po treningu
bubble

dobry den, mam velku krizu v chudnuti...od oktobra do maja sa mi podarilo schudnut 8kg mala som peknych 65kg pri vyske 168cm...bola som spokojna, ale chcela som chudnut dalej...potom vsak prislo hekticke obdobie v skole kvoli statniciam a dalsim primackam a ja som spat nabrala necele 4 kg...mam 2 velke problemy- vzdy po obede mam neskutocnu chut na sladke a druhy, ze vzdy ked sa vecer vratim z cvicenia zozrala by som aj bakelit z chladnicky keby sa dalo...mam chut a jem vsetko a veeela, aj veci, ktore nemam dako extra rada...preto prosim o radu, co pridat/ odobrat z jedalnicka, alebo ako tieto pocity zmiernit...
Moj jedalnicek je asi takyto:
R: ovsena kasa / celozrnne pecivo so sunkou,syrom, zeleninou / prazenicu so zeleninou apod.
D: ovocie
O: vacsinou kuracie prsia / ryby na grile s varenymi zemiakmi, salatom / zeleninove polievky apod
O: ak stiham vacsinou biely jogurt s orechmi / kalerab / syr apod
V (po treningu): salat s kur. prsiam, alebo syrom / prazrnica so zeleninou a pod
no a po veceri to pride a ja zjem hocico co vidim, od sladkosti az po parky :)

tento problem som predtym nemala a preto neviem co stym a bude vdacna za kazdu vasu radu a pripomoenku...este raz dakujem :)

fitMonka

Ahoj, skus si dat pred treningom taky napoj Blue, jednak budes mat viac energie na cvicenie a podporuje spalovanie tukov a rychlejsi metabolizmus. Viem z vlastnych skusenosti, ze dost potlaca chut na jedlo. Mozes si ho pozriet na facebooku- bhip Slovensko Inak jedalnicek mas celkom fajn si myslim :)