Nič ma nebaví

Príspevok v téme: Nič ma nebaví
prezivajuca

Ahojte, ja už neviem ako ďalej...a neviem čo je so mnou, snažím sa, ale nejde mi to, nejde mi tešiť sa a vychutnávať si život..a ja neviem v čom je chyba..mám priateľa, som zdravá, aj moja rodina je zdravá...kamarátov moc nemám, no len jednu kamarátku, ktorú mám moc rada a pár známych, chodievam von, aj keď som čoraz častejšie bez nápadov...momentálne som nezamestnaná...nemám nejaké extra veľké problémy a pritom aj tak som veľmi nešťastná zo života, pretože nemám nič čo by ma napĺňalo, snažím sa, premáham, hovorím si že niečo budem robiť čo ma chytí a začnem sa smiať, no veľmi dlho dlho je to len o prežívaní...neviem čo mám robiť, čo mi odporúčate? mali ste aj vy niekedy tento problém? a podarilo sa vám ho vyriešiť?

karolinka122

veru tabletky ti naozaj nepomozu, podla priznakov mas lahku depku, nedostatok motivacie. Zmyslat,ze vsetko na nic vedie k sebedestrukcii, tak sa v tom neutapaj, pracuj na sebe, sustred sa na hladanie prace, v kolektive a pri cinnosti prides na ine myslienky a nebudes premyslat tolko nad sebou . Nesed doma, sportuj, plavaj, chod do lesa, aj ked vsetko nasilu, ale ale lepsi pocit sa urcite dostavi. Ked je clovek bez prace , je uplne normalne, ze takto zacne premyslat..Ale len ty sama to musis zastavit...

prezivajuca

ako mi pomôže doktor? tabletky nechcem a rady? čo mi môže povedať? to, čo sa môžem poradiť aj tu s vami...

zewa, veď to je problém, že ja ani neviem...:( naozaj neviem..a ďalší problém mám aj, že sa stále viac všetkého bojím, asi preto, že na svete je stále viac a viac zla, tak niekedy nemôžem kvôli tomu zaspať, pretože sa o všetkých bojím...ale to som si odskočila..jednoducho neviem kedy by som bola naozaj šťastná...

prezivajuca

chvilková? nemyslím si, pretože to trvá už niekoľko rokov a len sa to zhoršuje, čím ďalej, tým viac sa len premáham aj niečo robiť..aj keď ma to nebaví, tak nasilu...len teraz je to ozaj už veľmi zlé, lebo si veľakrát aj poplačem za nič...