Uz poznam ten liek na vsetko

Príspevok v téme: Uz poznam ten liek na vsetko
temnasisi9

Ahojte. Hladam odpoved na moj problem a adekvstne riesenie lebo uz mam plnu hlavu rozmyslania.

Precitajte si moju spoved...

A to je ten problem neustale rozmyslam iba nad sebou som velmi na seba zamerana a skumam zakutia svojho ja. Mozno si myslite ze nA tejto ceste sebapoznania nieje mic zle, ale u mna ano. Od malicka som bollla taka ze vzdy som chcela len to najlepsie a nezniesla som jedinu chybycku na sebe. Vsimala/M som si ako reagujem, rozpravam, porovnavala s ostatnymi. Snazila som sa siahat po tej mojej vysnenej dokonalosti svojho ja, no ta sa stale a vzdy vzdaluje skrstka je nedosiahnutelna. Z toho potom vznuklo velmi nizke sebavedomie
hoci som bola vzdy dievca co sa radi medzi tie "in". Mama mi vzdy hovorila ze som sebec a ze vidim len seba, nikdy som nechapala preco.

Az v poslednej dobe som si zacala uvedomovat ze v mojom zivote nieje nieco v poriadku, chce to zmenu (ale nie zmenu ako darby vlasov ci nove nechty alrbo predlzene vlasy.= zmeny resp. Kratkodobe radosti co som si myslela ze mi zmenia zivot ) uvedomila som si ze JA sa musimzmenit aby sa nieco zmenilo. Mam 18 rokov a nikdy som nebola zalubena, mna chlapci nezaujmai snazila som sa o to aby som sa ja pacila. Kamaratky, tak ku nim som sa vzdy spravala navonok ako naj kamoska, no nikdy ma nejak nezaujimalo ich stastie. Zaujmalo ma co si oni myslia o mne, snazila som sa v ich ociach vyzerat "ako nieco extra" ...a tonevyjadrujem k rodicom, bratovi..ja ani.som nevedela ze extistuju. Iba co s toho JA budem mat, ako ja zaposobim.

A pomaly rozmyslam, preco sa citim tak osamelo? Preco vidim vsetko iba cierne? PRECO SA ZAOVERAM NEUSTALE SEBOU A NEVNIMAM SVET LUDI OKOLO??!! preco mi tak zalezi co si omne myslia ludia, zatim co pravych ludi si nevazim ?? Mam strasne vela problemov a nikto ma nepocuje ako kricim. Ako vo svojom vnutri trpim. Preco mi nevenyjete vsetci pozornost, ja som tu tiez !!"

Dnes som vstala pozrela sa do zrjadla a spytala sa sama seba: Preco ked mam vsetko co chcem som tal smutna a nestastna? CO MI CHYBA, CO MAM ESTE UROBIT ABY SOM BOLA STASTNA !!??

Otazka co mi chyba prelomila lady. Mam ja vobec niekoho uprimne rada a davam vobec niekomu lasku bez toho aby som s toho nieco mala? Boze kazde dievca by chcelo priatela ale ja nie, vystacim si sama. Ake je to vlastne mat niekoho rad,len tak vezdovodne. Ake je to nevidet na ludoch trne ale ruze co su schovane pod trnmi ? Ake je to vychutnavat si iba pritomnost ? ale je to prestat stale zakladat fora na zdraviesk ale uvedomit si ze kazdy ma svoje problemy,100krat horsie?
Preco som taky zly clovek. Preco si az terazb v 18 roku zivota uvedimujem ze mam srdce s kamena?

Ach zmocmili sa ma zmiesane pocity. To naozaj za moj zial samotu smutok moze take nieco bezvyznamne ako laska ? Laska k rodine, priatelom, ludom prirode zvieratam cinnostiam. Moje pocity ostali este zmetenejsie. Ved laska nieje nic co by mi nieco dalo nic vyznanne. Alebo zeby predsa ? Ale preco ten nedostatok lasky a citov pocitujem az teraz ? V pamati zalovim a zmocnia sa ma zvlastne pocity ktore neviemc popisat slovami,..su prijemne alr este som ich nikdy necitila a v hlave sa mi vynara jedna tvar. Nie to co citim nemoze byt laska, ja zalubena niesom, bude to len dalsi blud..,ale preco pri mysleni na neho pocitujem take tplo na srdiecku a citim ze vnasa svetlo do mojej duse???

Po prvy krat som citila ze niekiho mam rada len preto ze je. To co som nikdy nepoznala zrazu viem ako chuti,,,.zrazu som nemyslela uz len na seba....

Laska mi dlhe roky nechybala pretoze som ju nikdy necitila. Zrazu som pochopila preco som byvala smutna a hladala nieco co mi to prazdno v dusi vyplni. Ako som len mohla dlhe roky nahradzat lasku materialnymi hodnotami? Hladala som vonku, no uz viem ze to na com skutocne zalezi vychadza z vnutra. Ze jednoduche veci su 100x hodnotnejsie ako neustale nahananie za materializmom. Este neviem ako moj pribeh lasky dopadne, no jedno viem urcite. Iba skutocna laska dokaze roztopit srdce z ladu,..

d je nad slnko jasnejsia. re

vermarka

Ahoj temnasisi9.

Prosím vypočuj si toto a ručím ti, že pochopíš čo je a čo nie je pravá láska.
Bolo to na slobodnom vysielači.

archive.slobodnyvysielac.sk

Osobne som uverila posolstvám Varovania a toto je posolstvo pre mladých ako sme my:
varovani.org

Mimochodom, aj ja mám 18.

ASQV

Cauko Temnasisi9 :) Sorry, necital som to cele, ale myslim si, ze viem o com hovoris. Ja som podobny. Psychologicka mi diagnostikovala narcisticku osobnost. Je to tazke. Neviem, ci laska vie pomoct. Dufam, ze ano, ale neverim tomu. Ja si myslim, ze kazdy ma rad iba pretvarku, sladke reci, slachetne gesta, ale nikto ta nema rad len tak bezpodmienecne... Mozno sa mylim, mozno to je tak ako sa vravi "podla seba sudim teba" neviem