Zas od zaciatku s uzkostou?

Príspevok v téme: Zas od zaciatku s uzkostou?
klariqa

pisala som sem uz velmi davno. zacala som bojovat s uzkostami. vsetko sa relativne upokojilo az ked som sa nezacala zase citit zle, z nicoho nic. Zmenila som terapeuta aj psychiatra, a tu nastava kamen urazu. Predpisala mi ine lieky na ktore mam vsak prisernu reakciu. Od rana som nepokojna, mam pocit, ze mi usta zvnutra horia, vkuse cosi robim rukami alebo nohami. Hned som volala a povedala ze mam zobrat len mensiu davku ze to nemoze byt z liekov. Ale predtym mi tak nebolo az ked som ich zacala brat. Co robit? verit svojmu teu a vysadit ich alebo verit lekarke ze to po 2 tyzdnoch prejde? V nedelu ma syn narodeniny a ja si neviem predstavit ako mu to takato uzkostna a rozklepana pripravim :(((

klariqa

nebola som spokojna, stagnovala som preto som zmenila lekarku...momentalne striedam polku lexu s polkou ataraxu a mam brat polku tabletky elicei a prave ta mi narobila problemy...skratka mam trasenie, som nervozna, neprijemne myslienky, ved to poznate...uz som myslela ze som nad tym vyhrala a teraz sa mi zda ze som zase na zaciatku

amelka

kazdy z tych mudrych doktorov ti povie, ze treba vydrzat :( poradila by som ti ale neviem ako.su to hnusne stavy a lieky detto. viem ako ti je

Lulu2011

Ahoj,mam stanovenu panicku poruchu a uzkost, ake llieky ti dali? ani mne nesadli, fungujem len na Frontine, ked mam ist do prace, ma prehana, uplne mam pocit, ze zosaliem