Moje miery.. váš názor?

Maoam

P.s. a nezabudni, ze ak ti vela z toho hovoria baby, casto ide o zavist, neprajnost - cest milym, uprimnym zlatym vynimkam, ale takych je malo...

uzivaj si ten dar, ze mas od prirody krehkejsiu postavu a bud tomu rada

inak tie lytka nevidim ako problem, mozes sa venovat nejakemu sportu, napr. tanec, tam potrebujes stabilne nohy, mozes ich tym aj vytvarovat, alebo korculovanim a hned budes spokojnejsia

Maoam

tak mat na vysku 166cm boky 88cm, pas 64cm a stehno 51 cm je super stihlunka postava

zacni nosit push-upky, su aj super-push-up podprsenky a mas po probleme

no a co, ze mas mensie prsia, ja mam obvod 82cm a som tu

AnaBel26

LMarika: dakujem za názor, aspon jedna osoba ma tu pochopila, je to presne tak ako si to opísala..mam takú blbú postavu, tuk sa mi uklada len do spodnej casti tela :( zadok, boky, stehna..a este aj tie lytka, síce tam sú skôr svaly ale aj tak to vyzerá hrozne

LMarika

Zenska postava je pekna, respektive muzom sa paci vtedy, ked je sumerna. Ty mas velky rozdiel medzi prsiami a zadkom, ak su prsia napriklad 90 a aj zadok 90, je to O. K., ak su prsia 80 a aj zadok 80, aj to je O. K. Ak ma moletka prsia 120 a aj zadok 120, tiez sa mnohym muzom moze pacit, lebo ma postavu sumernu. Nevyrovnanost proporcii je tvoj problem, kvoli ktoremu ti niektori ludia mozu povedat, ze mas pribrat a ini zase, ze mas schudnut. To, ze mas pribrat, ti povedia ti, ktorym sa tvoje prsia zdaju prilis male. Zdanlivo sa javia byt este mensie, ako v skutocnosti su, ale to len kvoli zadku, ktory je o 10 cm vacsi. Ale keby bol o 10 cm mensi, prsia by sa zdali byt akurat. To, ze mas schudnut, ti zase hovoria ti, ktorym sa tvoj zadok zdanlivo javi byt velky, aj ked ja si myslim, ze zadok 88 pri tvojej vyske uricte velky nie je, skor by som povedala, ze stihly, ale zdanlivo sa moze javit velky - a to kvoli prsiam, ktore su o 10 cm mensie. Moj nazor - ak priberies, zvacsi sa ti zadok, ale prsia nie, cim sa nevyrovnanost proporcii este zvysi. Chcelo by to iba vyrovnat proporcie, mozno nejake cviky na zadok by pomohli, pripadne pravidelne behanie, nejaky ten centimeter zo zadku by padol a dobru sluzbu by mohla urobit aj push-up podprda. Ak vyskusas viacere, urcite si medzi nimi najdes taku, ktora ti sadne a opticky prida par centimentov hore. Co sa oblecenia tyka - nohavice nos cierne, tmavomodre, tmovohnede, ale tricka, pulovre a bluzky, cize vrchne diely radsej v bledych farbach - to tiez pomaha, nakolko cierna opticky zostihluje a blede farby zase pridaju na obvode. Priecne pruzky na trickach, bluzkach a pulovroch robia doslova zazraky, tiez velmi dobre pomozu opticky zväcsit hornu cast tela. Ale pozdlzne pasiky na tricka rasej nie, lebo tie zostihluju. No na nohavice a sukne su super. Cize nohavice, sukne, tricka, bluzky a pulovre ano, ale saty (plesove, letne... ) radsej nie - tie su vhodne naozaj len pre sumerne postavy. Aj elegantnym kostymom sa radsej vyhni, ak sa len da.

AnaBel26

uprimna...: tie obvody som napísala preto, lebo sa mi zda ( ani nie ze zdá, ale aj to tak je) ze moje nohy sú kratke, skaredé, nesúmerné :(

s vrchnou castou tela som v celku spokojná (az na prsia) ale s prsiami asi nič neurobím, uz mi pravdpodobne nenarastú a kedze aj moja mama ich má malé asi je to dedičné, ale s tým som sa uz zmierila..mne skôr prekazajú tie nohy