Mam nieco so srdieckom?

Príspevok v téme: Mam nieco so srdieckom?
Aqua321

Ahojte.mam 13 a som dievca.zijem a jemzdravo,snivam o kariere baletky.moj problem je ze moje srdce bije rychlejsie nez by malo.moj tep je v klude 114 a viac.ja to aj citim lebo sa ki zda ze nieco sa vo mne "hadze".pri silnejsej namahe (skoky,cviky pri baletnej tyci) mi ide vyskocit srdce.ako mensia som mala uz tento problem.bola som na ekg,sono este ako pat rocna.obcas mi srdce akoby "poskoci" alebo tak nejak to neviem opisat.pri sporte som si este tep nemerala ale po behu na 800m som nemala daleko od odpadnutia.mala som na sebe hodinky ktore meraju tep tak som to skusila ked som dobehla..no myslim ze ked som uvidela to cislo tak sa mi srdce rozbusilo este viac.neuveritelnych 219!!!za 1minutu!!v tu chvilu som radsej to cele vypla pretoze asi po tom zisteni som mala tep 250..myslela som si ked som uvidela to cislo ze 219 ze je so mnou amen..islo mi vyletiet srdce,cela som sa "hadzala" ,nevedela som sa ani nadychnut.,pichalo ma do srca,citila som silny tlak na hrudi,a zaroven bolest srdca.len som lezala na trave a drzala sa za hrud..po 10minut ma vsetko preslo,tep bol uz "len" 110 a isli sme vsetci domov.ja som bezala ako prva..