Ako sa odreagujete?

Príspevok v téme: Ako sa odreagujete?
smutna22

Zdravím!
Chcem sa opýtať, ako si uvoľníte myseľ, zbavíte sa napätia- duševného, nervov, zúfalosti,??? budem rada za každú radu :)
Som citlivá povaha. Často ma môj oco svojou negativitou a sebeckosťou a netolerantným správaním, rozčúli, až mám najprv naňho nervy a zatínam v duchu zuby, aby som mu nič škaredé nepovedala, alebo keď to je moc zlé a nie som najedená, vyspaná, tak sa aj rozplačem...
...alebo ma poslednou dobou dosť často potrápi aj priateľ :( čo ma najviac mrzí...no verím, že to je len chvílkové obdobie (teda dlhšia chvíla)...no proste dosť často povie inak ako urobí, alebo nám nejaká akcia nevijde,a pritom vždy ked na danú akciu nemôžem ísť, tak vždy mu to pekne vijde, tak mi to príde také už divné, a som z toho sem tam smutná, ked sa nad tým zamýšlam,...alebo ked v danom okamihu by som od neho čakala, žeby bol aspoň troška empaticky a on nič, tak aj vtedy som smutná a dosť ma to zoberie, že sa mi nič nechce robiť,...alebo ma chytí strach, hnev naraz a vtedy neviem či skôr plakať alebo zastaviť triašku, v takom stave cítim ako mi srdce rýchlejšie bije a ruky sa mi mierne trasú...ale to je už dosť vážne vtedy čosi.

Kamarátka mi na toto povedala, či takéto emocionálne stavy nemám z antikoncepcie, že aj ona bola taká sensitívnejšia kým ich brala,...no ja neviem či by mi pomohlo ich vysadiť, bo ja som celkovo citlivá a beriem hned všetko moc vážne, ak je čosi nespravodlivé, alebo druhá sa správa škaredo k chalanovi, no druhý to nevidia, tak sa hned v duchu nahnevám,...nechcem byť takáto, chcem nad tým mávnuť rukou a neriešiť,...proste ako aj môj priateľ to robí

Maoam

skutocne to moze byt sposobene HAK, vysad ju, ale daj zmenam cas, ono telo potrebuje nejaky cas, par mesiacov, po polroku by si mala byt uz na tom podstatne lepsie, ak to bolo z HAK

smutna22

joj keby to bolo také ľahké, ja už keď začnem v hlave si vytvárať z hlúposti (asi pre druhého by to bola hlúposť a mávol by rukou) problém, tak neviem sa na nič sústrediť...jedine sa vyventilovať, vyplakať sa, alebo sa pohádať s priateľom :/

Blondy222222

100% to netvrdím, ale pozorujem , že odkedy ju užívam niesom to ja, ale ak to musíš užívať iba kvôli vyrážkam tak ja byť tebou kašlem na to..

A nad blbosťami, skús sa nejak zamestnať ..hm upratovať ? ísť sa prejsť ? Niečo robiť a hlavne nerozmýšlať lebo ako sa hovorí, nerozmýšľaj veľa , pretože vytvoríš problém ktorý ani nebol..:)

smutna22

aha, tak predsa mi to môže spôsobovať? takže ste ma baby utvrdili, idem ju vysadiť, hoc sa mi vrátia vyrážky :D o nervy prísť nechcem...

ale predsa, nejaké rady, ako sa povzniesť nad hluposťami čo rada riešim v hlave?

Blondy222222

Ahoj no poviem ti takto, nebrala som antikoncepciu a bola som len obcas citliva obcas pazrava ale ked som zacala brat antikoncepciu zacali totalne nalady, niektore dni ma uplna malickost rozoberie a ja sa zavriem do izby lahnem pod perinu a revem ..alebo daktore dni zase vela jem ani niesom hladna ..a to vsetko odkedy jem antikoncepciu.

redka

No to je len cast negativnych dopadov na psychiui... Tiez som si zazila a to som ju brala dokopy mozno rok a pol... Nasledky som ale pocitovala aj po rokoch... Cim skor vysadis, tym lepsie...