Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Susicka na ovocie

jolka959

jednozančne najlepšie sušičky na ovocie sú značky klarstein, rovnako ako u mixérov aj pri sušičkách klarstein vedie napríklad v poslednom testovaní sušičiek zvíťazila Bananarama od klarstein.sk ;) je perfektná

hela6423

ja mam Excalibur Mini a som spokojna, susi rovnomerne,najviac susim ovocie, huby ,bylinky, je mala spratna nezaberie vela miesta, ja mam najmensiu , maju aj ine velkosti...

redka

no ja pouzivam nejaku od ETY a je to v pohode... robim si lanove krekry a pod... lenze mi nevyhovuje ten okruhly tvar.. davam pod to cesto papier na pecenie, ktory si predtym musim nastrihat do tych kruhov, co je tiez dost neprakticke, zdrzujuce... preto poskulujem po susiscke excalibur alebo sedona... no ale to su uz ine palky... ta eta stoji 40-60 eur a ten excalibur minimalne 200

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Susicka na ovocie - Fórum - ZDRAVIE.sk