Chlapi, všímate si veľkosť penisu u iných chlapov?

Príspevok v téme: Chlapi, všímate si veľkosť penisu u iných chlapov?
zbludiladusa

dobrý den,
môj partner,o ktorom mám už dlhšie pochybnosti,že či nie je BI,mi pred pár dnami povedal,ked sme sa bavili o nadpriemere jeho penisu,čo sa týka hrubky a dlzky,(nepochybne je vysoko nadpriemer),sme sa proste o tom bavili...a on zrazu,ako na svoju obranu,mi povedal,že "ved občas si všimnem iných chlapov,na plavárni,alebo čo,a nezdá sa mi,že by som bol extra nadpriemer."..
je normálne,že zdravý heterak sa pozrie na cudzie penisy a ich veľkosti a porovnáva so svojím?je to uplne bežné?preto otázka na vás,chlapi,robíte to aj vy ??

zbludiladusa

milii si zabila :D no ja mám veľké prsia,a mna si chlapi nevšímajú ani tak:D

nie je to vždy tak

DontWorry to fakt ?gestikulácia,správanie ako žena ?:)no ja umrem.niektorí chlapi by proste malibyť ženy.toto som povedala aj na adresu môjho milého,a on an to,že -"asi mal byť žena"..lebo on tie vie,že neni heterák ako má byť.

A-pesimista ja viem,čo chcem,proste zlatý stred.nič viac..aby nebol ani nejaky drevorubač drsný,ale ani jemny gayík.

A-pesimista

DontWorry - to akoze preto lebo v spolocnosti povedal, ze je bisexual, co mozno urobil len z cistej zvedavosti ako ludia budu reagovat, tak sa nevedel spravat?

zbludiladusa - je to tvoja vec, ale naozaj nerozumiem, preco to rozoberas takto do detailov. ci ma ci nema chlpy, ci jemny hlas a ja neviem co. nic z toho nie je prejavom homosexuality, ci bisexuality. gayovia mozu posobit aj velmi muzne, tak ako heteraci jemne. ak mas problem s tym, ze nie je pre teba dost chlap, taky ako ty chces, tak preco ho radsej nenechas tak. aspon budete mat obaja pokoj. on si najde niekoho, kto ho bude respektovat a neriesit a ty budes mat svojho poriadneho chlapa. a ked si bol schopny vypisovat s inymi na zoznamkach, tak asi bude celkom dost hetero, vid tato tema www.zdravie.sk

zenske viete vy vobec co chcete? ak je chlap hruby, tak je zle lebo je to necitlivy sebec, egoista, ak sa k vam sprava jemne, tak je padavka, slaboch a nechlap. kto sa v tom ma potom vyznat.

DontWorry

Ale bol taky jemny. A sem tam jeho gestikulacia rukami bola cisto ako zena...ale tak som ho brala, ze taky je. Ja mam pocit, ze bol k takym maznavym slovam a zdrobnelinam vychovany

DontWorry

zbludiladusa - no on mi povedal, ze to bol vtip ale az do nasledujuceho dna som bola nahnevana :D Isli sme domov a rozlucili sme sa. Ja som nebola nahnevana za to, ze co povedal ale to ze sa choval ako ...ako primitiv a hanbila som sa :P. Odvtedy sme to nerozoberali, nebol dôvod..jasne som aj tak videla, ze je hetero. Nakoniec sa zachoval aj ako chlap. Nevenoval mi cas, neozyval sa..rozisli sme sa a teraz ma nejaku inu vraj. Takze tak ;)

Ono tazko ti poradit. Bud prestanes po tom patrat a nebudes si vsimat detaily alebo raz nevydrzis a vyjdes nanho s tym zas

milli11

Vraj to je bezne, to porovnavanie, aj zeny sa porovnavaju. Napr. ja mam male prsia a vzdy si vsimnem velke kozy inej zeny a potom mam velke nervy a zavidim, lebo viem, ze chlapi uz budu pozerat len po tych kozach a mna si opat nevsimnu, teda vsimnu, ale musim napr. povedat nieco vtipne, trefne, zaujimave, kym ta zena s velkymi kozami moze byt aj bez nazoru.

zbludiladusa

Hrac ty vôbec nekukáš ,ani ked ideš po ulici,ani na pláži,ani v sprchách,na mužské prirodzenie ?ani na chlapov ?

vidíte..iný názor :D nerobia to všetci chlapi :D

zbludiladusa

DontWorry aspon ma chápeš,ako ma to zarazilo,ked vyhrkol ,že je gay.a vôbec o ničom takom nebola reč!
a inak,nakoniec bol ten tvoj gay,alebo bi,alebo ako to dopadlo?
a pýtala som sa už,druhýkrát by to bolo vážne nevhodné.a naštval sa ten prvýkrát.
možno tomu pripisujem len veľku váhu,možno to bol len nevydarený for,na tej dovolenke po pár poharikoch,ale predsa len,takéto veci sa nevravia ani v opitom stave,či ?
neviem už ako to mam zistiť,nemôžem sa ho to spýtať priamo znova,to by si už vážne o mne pomyslel svoje.
ale povedala som mu o svojch obavach,či nie je gay,povedala som mu,že vidím,že tie prejavy ma také ženské,on na to,že ani jeho otec ani dedko nie su ini,že nie su tvrí chlapi,potom,ked som mu povedala,že ma jemny tenky hlas,tak zase to zvalil na gény,že mama ho vychovávala,aby bol jemný strašne a citlivý k ženám,vždy všetko poprel po svojom.že ochlpený neni ani jeho otec,tak prečo by on mal byť a pod.
ked som mu povedala o tom,čo vravia nanho známi,že vyzerá ,že neni čistý heterák,tak potom mi odmietal nosť retiazku aj ružove triko,čo som mu cela naradostená kupila na anrodky,vraj " aby nevzbudzoval ešte vacsiu pozornosť"...a zaráža ma na tom ešte iná vec.A to je asi to,že odkedy sme mali tuto debatu priamu,a moja otázka,ohľadom gaya.tak odvtedy sa radikálne zmenil.Chce stále sex,nikdy nemá dosť,dotýka sa ma viac,nemá problém sa spraviť aj trikrát,pritom dovtedy to bolo ledva raz.
nerozumiem..akoby to robil nasilu,alebo čo.možno len zakrýva gaya,a možno to robí preto,že mi chc dokázať,že je čistý heterák.ale každopádne ,je to nápadná zmena.

DontWorry

Jaj inak hej..ty si sa uz to ho raz pytala..keby si sa spytala druhy, tak uz by sam zacal mat blby pocit ze co sa deje.

A mozno by si sa na to mala vykaslat.

DontWorry

Hrac, inak ano toto tak byva a aj na plavaren ked som chodila, ze zeny ak idu do sprchy tak maju plavky...my sa nevyzlecieme..mozno nejake som aj videla, ale väcsina ich mame na sebe

Ale chlapi vo velkom sa promenaduju :D Mna sa aj priatel spytal ze ci to chodim do spolocnych sprch v plavkach a ja ze ano...len vygulal oci na mna :D

DontWorry

zbludiladusa - hmm, mne to tak pripomina jednu moju situaciu ked som mala este byvaleho a sme sedeli v podniku s mojimi priatelmi, jeho som len doniesla a bavil sa tam s jednym z nich ..ja s niekym inym ale pocula som take utrzky ich rozhovoru a zrazu len z neho vyslo "som bisexual". Takmer vsetci ostali ticho, kamaratky pohlad ako na malovane vrata, kamarat s ktorym sa bavil tiez...a ja sediac zarazena na stolicke som nevedela co povedat. Pivo som drzala v ruke a krutila hlavou, ze to co ma byt. Bolo to asi prvy krat za nas vztah co ma neskutocne nahneval, lebo je to predsalen taka facka pre mna ze ci to bol vtip alebo vazne, este v spolocnosti...nevedel sa celkovo chovat, ale to podstatne nie je.

Hodinu a pol som bola ticho a zatrpknuta az som sa k nemu otocila a povedala, ze ci to fakt myslel vazne a on vtedy so smiechom ze jezis robil som si srandu. Lenze islo o to, ze smial sa uprimne..neostal ticho ani nic...

Inak bol tiez jemny, sem tam pouzival zdrobneliny ...bol ku mne celkovo dobry...ja som si myslela celu dobu ze je hetero, lebo nic ine som na nom nebadala.

Aaa kebyze si ty verila tomu, ze mozno to bol fakt for hoci nevhodny. Ale ak ty mas z jeho prejavu taky pocit....nenapadlo ti opytat sa ho priamo? Lebo spekulovat budes vzdy