Môj pes sa správa čudne

Príspevok v téme: Môj pes sa správa čudne
Lusien

Vlastne to nie je môj pes, ale mojej tety ktorá momentálne žije v Bratislave tak sa o neho starám ja. Posledné dva dni ma nepočúva. Dnes ako každé ráno som s ním šla na prechádzku. Všetko bolo v poriadku, ale keď sme sa vracali začali mi očuchávať nohavice, divne na mňa pozrel a skočil po mne. Skoro som sa ho nestriasla musela som ho vybiť vodítkom. Počas cesty sa ešte niekoľko krát okúsil na m§a skočiť. Pred tým ako sme šli von som bola s mačkami, ale s nimi som stále v kontakte a nikdy predtým to neurobil. Neviem čo si mám o tom myslieť. Dostala som z neho strach. Bojím sa s ním ísť znova von.

Lusien

Ja ho práveže poznám odmalička len vtedy sa o neho starala teta. Ona ho cvičila a ešte do puberty s ním bola a nejaký čas ešte potom ho chodievala pozerať a von s ním chodila dvakrát za dva týždne. Keď som si ho brala na starosť vedela som že je to milý pes ktorý by nikomu neublížil preto ma prekvapilo alebo dokonca šokovalo čo dnes vyviedol. Má už 6 rokov a je to labrador. Je pravda že býva veľmi nervózny keď nemá pohyb a preto sa s ním snažím každý deň chodievať von aby si vybil energiu. Lenže dnes keď som sa s ním vrátila z prechádzky tak ešte štekal jak besný nie na mňa lebo som bola už v dome skôr ako by ma volal. Jeho správanie ma dosť vystrašilo.

sponka

Lusien,ja mam psika už teraz v auguste mal 17.Pred cudzimi psami hocakej rasy mam rešpekt.Asi by som si nevzala na starosť ineho psa.Tiež by som sa bala jeho nepredvidatelnych reakcii...nepotešila som ťa.