Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

break

VIE MI NIEKTO Z VAS POVEDAT, CO MAM ROBIT KED MI NADMERNE PADAJU VLASY? Od 15 rokov mam problemy so stitnou zlazou...

jaeny

ahoj aljoška,už sa cítiš dobre,čajík ti pomohol,neskúšala si kvapky od J.Valoviča-CHOL,mám ich odskúšané,sú fakt dobré,dobre sa vyspinkaj a odpočiň i to niekedy pomôže lepšie ako lieky,pá

aljoska

Prší,prší len sa leje.Aspon raz sme tu na Orave radi,že prší,lebo bolo velmi sucho.Víkend mám volný,do roboty idem až v pondelok.Ale aby som to nemala jednoduché tak mám asi podráždený žlčník lebo mi je na figu.Doobeda som makala,teraz idem už iba oddychovat a pit čajíček.

zlata

no vidis.mne sa brtko vobec neozval tak som vcera napisal neoficialne primarovi ze chcem k nim do zariadenia.tak uvidim ci mi odpise on.musela si mat aj papiere od svojho endokrinologa?pekny den.