Speed dating

Joy2303

Treba sa prečítať skúsenosti iných, viem že to funguje i v zahraničí dlho a veľa ľudí sa aj zobralo. V čechách napríklad. Na Slovensku je napríklad možnosť ísť na speed dating cez

raketoverande.eu

Pekný deň

0vecka

Mesačný princ som drbol mesacny princ do google a prakticky to vyhodilo len teba... navyse ak spomenies portal zdravie tak je to vybavene.. popripade si v najhorsom pripade zalozis fb...

Mesačný princ

Ale vieš koľko je Mesačných princov? Každý mesiac má minimálne troch, a ak si spočítaš mesiace len v našej SS, tak... :D

Aj princov na bielych koňoch bývalo voľakedy veľa :)

0vecka

Mesačný princ ty musis sstale mudrovat... a co je prezyvka mesacny princ?? kludne staci ked sa nou predstavis a najde ta...

Prezyvka55

racio :D :D a to ta niekto odpocuval ze si si nemohla to cislo opytat .. ved podla googla tam je co ja viem 20 chlapov 20 zien tak neustriehnu vsetkych a to jedno dve cisla si zapamatas od niekoho kto sa ti paci aj ked si ho nebudes mat kde zapisat, alebo mu povies ze nech ta pocka vonku po skonceni :D easy

racio

bolo som na niečom podobnom. Je to len podvod, vyťahujú od ľudí peniaze. Podmienky boli že 5 minútový rozhovor čo je strašne málo nato aby si človeka spoznal a potom rýchlo výmena a ďalší. Zaplatila som 25 ečiek a nič z toho. Navyše podmienka bola že nemôžme si od nich pýtať tel. kontakty ani iné údaje. Vôbec nič. Všetko to bolo v strese robené. Trvalo to hodinu a potom to nechali na nás ak sme tam zostali dlhšie tak sme si už museli platiť drinky sami. Odveci zoznamka. Podľa mňa sú tam niektorí ľudia nastrčení umelo ako tí čo si hľadajú partnera.