Najlepsi gynekolog Bratislava

zuzanka98

uplne suhlasim so vsetkym co si napisala Romanka25 o doktorovi, ja k nemu tiez chodim a som velmi spokojna. Takze majusaa sup sup sa na neho nakontaktovat a skus k nemu prejst, budes spokojna to ti mozu viacere baby potvrdit

Romanka25

Moj gynekolog je doktor Milly. Uz ked som bola u neho prvy krat som vedela ze je to ten pravy doktor ktoreho som tak dlho hladala. Je ludsky, mily a hlavne vie poradit a vsetko v klude vysvetlit co ti nieje jasne. Skus sa na neho obratit.

zuzanka98

Preco mas z nich strach? Naozaj nemusis mat, chlapi ta vedia lepsie pochopit a vedia byt naozaj citlivejsi. Hovorim aj z vlastnej skusenosti. Skus a uvidis ze budes spokojna.

majusaa

Pytala som sa preto lebo ja mam teraz zenu gynekologicku a je pravda ze ona moc citliva nie je. Chcela by som ju vymenit, len mam trosku strach z chlapov gynekologov, ale asi len predsa skusim.

Romanka25

Muzi su urcite lepsi gynekologovia ako zeny. Ja som mala najprv zenu a teraz mam uz rok chlapa a som s nim viacej spokojna. Vie ma lepsie pochopit a je ku mne citlivejsi a chapavejsi.