Aj vy onemiete?

Príspevok v téme: Aj vy onemiete?
pisem ja

Babyy, myslela som si ze ja taka nie som a nebudem ale sme svoji 4 mesiace (myslim manzelia) a sice sme sa este ani raz nepohadali ale obcas robim veci co som nikdy nechcela robit :( :(
ked sa cokolvek stane, sa mi nepodari vecera, alebo povie ze je maso trosku tvrde alebo hocico ine co sa ma dotkne tak stichnem, je mi do placu a nehovorimm..som ho poprosila nech vtedy mi jednu streli alebo ma objime alebo cokolvek ale ja to tak neznasam lebo chudak ani nemoze za to ze zle navarim ..aj vy to robite? ako to prestat robit?
(ano, som velmi citliva na to ked nerobim veci na 100% a vzdy ma to rozhodi, resp. hlavne varenie lebo chcem aby to pre nho bolo dokonale) :D

sewie

a co keby ste varili spolu? ked sa nepodari bude vina na oboch a mozte sa spolu zasmiat...preco by si mala preberat zodpovednost za jedlo len ty?:)

soffa

boze mat tvoje starosti;DDDjednoducho nie vzdy sa vydari,maso je makke tak ho nechaj dojst,je malo slane,nech si dosoliDDDDDno bud rada ze mas take starosti

pisem ja

neviem ci som z neho hotova ale lubim ho :) cize ano mozno aj hotova :) ale hotova nehotova, proste neznasam ked sa mi nepodari jedlo a vzdy onemiem div sa nezrutim :D :D
nie ste tu nejaka ktora ste to riesili? potrebujem vediet ako na to :D
asi som fakt vadna :D

m8

blazniš???? ved čo plačeš povedz mu že čo by za to dali deti v afrike :) ked povie že presolene, sadni mu na kolena aj zabudne na nejake presolene maso :P Neber všetko tragicky a pripada mi že Ty si z neho uplne v keli on sa musi citit ako pan tvorstva :D Aj ja svojho strašne moc lubim, ale zase treba troška nechať chlapa aj zašportovať, nie len že bude mať od teba všetko čo si zažiada :) A čo povie je svata pravda :D e ee..

hm..

Sejla, ale tak su svoji 4 mesiace, tak ju skus pochopit :D ju to casom prestane bavit varit ako v michelinovskej restauracii, navyse ked jej to sem-tam ofrfle :D

a ty to ber s vacsim nadhladom..ved to je len jedlo..nie si v nejakej sutazi..dolezite je ze od hladu neumriete :D

pisemja

slobodna ale on nepinda tak jak rozmaznane dieta ale proste ked nieco presolim tak nieco presolim (to nie je pindanie) :)