Divne sny z ktorych sa neviem prebrat

Príspevok v téme: Divne sny z ktorych sa neviem prebrat
angstridden

deje sa mi to uz priblizne rok (myslim ze to moze suvisiet s liekmi ktore beriem, lebo to zacalo priblizne v tej dobe), aspon trikrat do tyzdna, a je to dost neprijemne.. sniva sa mi ze som v mojej izbe /alebo proste v miestnosti v ktorej spim/ vsetko je vlastne tak ako v realite, az na to ze je to sen. niekedy sa popri tom deju divne nerealne veci, a vtedy si vacsinou uvedomim ze sa mi to sniva a snazim sa zobudit. som presvedcena ze som sa zobudila, ale vzdy sa zobudim len do dalsieho sna. toto sa opakuje niekedy aj 10x po sebe, kym sa konecne naozaj zobudim. v tych snoch mi je vacsinou strasne psychicky zle, citim sa zufala, placem, hadam sa so vsetkymi a chcem ist do nemocnice, aby mi niekto konecne pomohol. niekedy sa pokusam vyletiet, a som strasne vydesena ked sa mi to podari, lebo som presvedcena ze je to realita, a bojim sa toho ze naozaj vsetko moze byt skutocne. vacsinou sa zobudim uprostred noci uplakana a vydesena. neviem co s tym, nikdy som o takom niecom nepocula, neviete cim by to mohlo byt?

angstridden

_meno, lenze ked som brala drogy, nic take sa mi nedialo, nezazila som take cosi za cely zivot, az od casu ked som nastupila na metadonovu liecbu. neviem si to vysvetlit, ale tiez som rozmyslala nad tym, ze to moze byt tak, ze tie pocity v snoch su to, ako sa citim naozaj, aj ked to normalne nevnimam pretoze som utlmena liekmi. predtym som mavala silne depresie, metadon sa ukazal napokon ako jedine riesenie, ako sa ich zbavit, kedze nepomohli antidepresiva, psychoterapie, nic. je mozne ze fakt to vo mne ostalo kdesi skryte, a v snoch mi to moje podvedomie predhadzuje. ale to, ze sa z tych snov nemozem prebudit, a stale som len v dalsom a dalsom sne, to si neviem vysvetlit nijako.

_meno

Ahoj angstridden

Zmyslom sna je ho prezit. Je unikatny aj v case aj pre cloveka. To, ze sa ti sen opakuje podla mna znamena ze svoj 'stav si nezmenila'. Sen je aspon pre mna nieco ako 'treningova realita'.

Pises, ze sny zacali s branim liekov. (Vravi sa, ze ludia co beru drogy, do nich chodi dusa len spavat). Pises, ze v sne si nespokojna, zufala a places. Do sna sa vnaras a nevies ho rozlisovat od reality.

Podla mna (cisto moj lajicky nazor) tvoja dusa trpi. Telu davas lieky a tym len utlmujes svoj vnutorny hlas, potlacas seba samu a svoju spokojnost, preto sa ti sny vracaju. Telo sa v noci snazi detoxikovat od liekov, co sposobuje tie obrovske vykyvy a nemoznost ovladat telo (splyvanie realit a snov).

Ak by som ti mohol poradit, symptomy (prejavy) uz poznas. Vrat sa ale hlbsie do seba a hladaj pricinu (zdroj). Bude to nieco, k comu sa tvoja dusa v zivote chce dostat, ale nedostala sa. (Napr. tuzila si po niecom, co si nedostala / nezasluzila atd atd, potom si bola smutna, zazala si brat lieky a bludny okolotoc. ...... tuzba po niecom ti nedalej zostala, ale utlmujes sa.

Najskor to staci zistit CO je ta tuzba....a popros Boha aby ti pomohol zistit CO a nasledne dal moznost zistit AKO

Vela zdravia a stastia angstridden :-)