Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

jhxvbc

kikarika: kolko toho zinku uzivas? ak neuzivas aspon 30mg denne tak ho uzivas zbytocne. ak mas tvar taku drsnu a hrbolky na nej, urcite vyskusaj skinoren, ja som mala presne taku plet prisernu a skinoren mi velmi pomohol. prvy tyzden -dva bola plet zhorsena ale potom sa to upravilo a fakt nedam dopustit na ten krem. zmensuje mi pory vyrazne. je iba na predpis od kozneho ale da. sa zohnat aj na ebay

gigi2807

Mne velmi pomohla na plet tzv.biofaza od prirodnej kozmetiky Nobilis. Pouzivaju sa 2 zakladne sera (konzistenciou je to nieco ako olejcek) a k tomu dalsie serum podla indikacie, pleti, problemu, ktr. sa chce riesit. kazde sa nanasa postupne, po 10min. Ja ju pouzivam uz vyse mesiaca a naoaj je vidiet uz rozdiel,predtym som mala sklon k akne, teraz je plet ovela hladsia, jemnejsia. Odporucam hlavne po lete, na celkovu regeneraciu.
-odkaz odstránený-

zuzi74

Oleje su vseobecne najlepsie pre plet. Nemastia, len ich treba dokladne vmasirovat do vlhkej pleti. A samozrejme kvalitne su za studena lisovane oleje.

simka111

Ja som teraz opäť po dlhšom čase začala používať na pleť detský krém Babylove, kupila som ho v Dm drogérií a musím povedať, že za krátky čas vie dať pleť do poriadku, je síce mastný, takže je vhodný skôr na noc, ale pekne mi pleť zjemnil, rozjasnil a hlavne sa dosť rýchlo zmiernilo akne... o slnečnicovom oleji som čítala, že sa používa na liečbu akne, ale že pleť môže začať presušovať, preto sa má miešať s inými olejmi.

vebe

Ja som to myslela hlavne pre Cajku. Ale k tym nerovnostiam, vela urobi umele osvetlenie a hlavne neonove svetlo, pri tom vyzera kazdy desivo. Tu vidno, ze vsetko prirodzene je nam napomocne, na slnku a dennom prirodzenom svetle tie nedostatky pleti az tak nevidno a aj farbu mame taku normalnu. Pri neone su vsetcia jak upiri.

kikarika1

vebe

neuškodilo, len mám jednoducho obdobie pred menzesom a vtedy mám pleť na pohľad horšiu (vidieť to hlavne pod bodovým umelým osvetlením)

dnes som si objednala kokosový olej, tak ešte ten si skúsim aplikovať na noc...

keď už nič nepomôže, tak jedine chirurg :))))))

vebe

Mozno ti jednoducho vsetko to chemicke a neprirodzene uskodilo. Ja som presla na oleje- konopny alebo z klickov, naniest na vlhku tvar, vtedy sa to dobre absorbuje. Kremy skoro vobec nepouzivam, len zime ked je plet ozaj sucha. Vysledny efekt je vemi dobry, pre kozu je to dobre, nedrazdi ju to. Skus, najprv budes mat poicit ze je to mastne, ale po cas prides na to ako na to, po chvili sa to vstrebe. A dobra je aj maska z makkeho avokada- cez uplne jemne sitko si spravis kasicku do toho trochu medu a to si daj na tvar. Je to ten najprirodzenejsi kremik, aky moze byt. Plet ozivi a premasti. nechaj to uplne zaschnut, potom studenou vodou dolu, potom trochu oleja a budes sa citit ako keby si sa prave rano zobudila

kikarika1

ahoj cajka

už 17-ty deň užívam zinok a ako som sľúbila, že napíšem keď zbadám zlepšenie - tak to zlepšenie nebadám vôbec :)))))

skôr by som povedala, že mám pleť "hrbolatejšiu", ako keby všetok bordel vychádzal spod pleti...dnes ma to úplne zdecimovalo, keď som si v nákupnom centre skúšala v kabínke tričká a pod bodovým osvetlením, som zbadala všetky nedostatky na pleti....ale doslova všetky, ako pod lupou...

karolinka122

kupila som si Lavera nechtikovy krem na tvar so zazvorom, pouzivam 5 dni, no mam pocit, ze mam este horsiu kvalitu pleti...