Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

5.5 elsa

o to sa jedná že aby on práve nebol ten šťastný áno?že ťa má ako pannu a teraz si predstav nejakého chalana či muža ktorý sa ti strašne páči aj v tom prípade by ti to vadilo? určite nie tomuto mužovi neveríš

Zuz...anka

To ozaj chlapi nemaju ine temy, ako rozoberat kto s kym, kedy, ako?? :D my sa s kamoskami o tom bavime minimalne :)

5.5 elsa

zuzanka možno to vyznie divne ale čo tak nájsť si niekoho na zácvik :D ono tým chalanom sa aj tak pochváli takže to máš jedno on im aj tak povie už teraz rozoberá svoj intímny život a rieši to s nimi kde je problém a tak keď stále nič

Zuz...anka

Nie, nieje rozvedený :) slobodný.. lenže ja sa bojím toho, ze sa niekde pri pive pochvali, ze ma mal ako pannu.. predsa mame 90% spolocnych kamaratov a hanbila by som sa ako pes, keby to cela krcma vedela :(

5.5 elsa

celkovo zuzanka do ničoho sa nenúť keď ho nechceš vyvíja na teba nátlaky čím to zrejme predlžuje ide o to že ty ho jednoducho nechceš mala by si si nájsť niekoho iného a tohoto poslať k vode je rozvedený? v tom veku by som sa ani nečudovala....

Fleur-de-lis

ja by som nerozhodovala kvôli tomu, že partner to chce.
Ja osobne si myslím, že je to tá najintímnejšia a najzbližujúcejšia vec, akú vo vzťahu máme, ale nie za každých okolností. Keď sú okolnosti nesprávne, tak privedie nakoniec viac problémov ako radosti.
Sex vytvára chemické puto (uvoľňuje sa hormón oxytocín) a teraz s triezvou hlavou ešte vieš dosť dobre zhodnotiť či váš vzťah má zmysel. Keď budeš pod vplyvom oxytocínu, bude to ťažšie. Veľa párov s predmanželským sexom zistia až neskoro, že ten dotyčný predsa nebol ten pravý.

Ak sa ty na to necítiš a partner to nevie prijať, tak logicky nie ste pre seba tí praví.
Chápem, že má dosť rokov a je to pre neho ťažké, ale nie ste manželia a máš právo rozhodnúť sa slobodne či chceš alebo ešte nie.
Zrejme si si zatiaľ ani nie istá, či je váš vzťah perspektívny. Ja by som v takom prípade ani neuvažovala nad sexom...