Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

jojkus49

Rozprávala som sa so psychologicku.vravela ak by mu na mne nezalezalo tak ircite by neobetoval prac.poziciu koli mne.ze vrajze chce mat vsetko ale to uz nebude.ze sa musi rozhodnut.on je taky typ ze chce mat vsetko aj mna aj super v robote a vsetko okolo toho.a zrazi som tu ka co mu zakazala akcie a dovolenky bezomna a je s toho na nervy

salalalalala

co chces pocut? a preco je XY chlapov, ktori maju priatelku/manzelku, a roky udrziavaju aj paralelne vztahy, nie len podvadzaju?

jojkus49

Ja nemam pocit aby ma klamal teraz a podvadzal len nechapem koli comu toto vsetko robi.keby ma klamal a podvadzal naco je so mnou??? Ved je xy dalsich.aj on to vidi ze sa len v kuse hadame koli jednemu.naco chce so mnou zacinat zasa? Koli comu? Ked aj tak to uz nefunguje koli jeho praci

salalalalala

sikulka, pohadzala si sa o zem, podupala nozickami az si si vydupala ze nejde na jednu dovolenku, ale vlastne si tym nedosiahla vobec nic, lebo ten chlap ta klame, fakt neviem preco to nevidis

jojkus49

Dnes zasa ze zacnime odznova tak sa ho pytam ako odznova ze co sa tyka dovoleniek a akcii na noc tak to nrrespektujem a co sa tyka inych veci ze su povinne to som ustupila lebo je to praca.tak sme ss pol dna hadali ze ked nepojde na dalsiu dovolenku tak ho uz na sto pro stiahne z vrduceho a bude len robit ako ostatni.tak som mu povedsla ze a co ako? Ved cely rok toto robil a odrazu uz chce byt len veducim? Takze nrmudi robit ako otrok.skoncilo to tak ze som mu povedala ze je dobry egoista z sebec ked koli postu veduceho a dovolenkam obetuje vzťah. Tak povedal ze ok nejde aleze nebude stastny hlavne nech som stastna ja a ze mna vobec netrapi ako je jemu a se vsetci nsnho v robote pozeraju ze je pod papucou.tak nato som mu povedala ze sam si zato mozes a mas slobofnu volbu sa rozhodnut.bud kariera alebo normalny vztah.

5.5 elsa

jojka tak mu navrhni že radšej sa rozídeš s takým primitívom prepáč za výraz ako je on na to čo všetko ti stále robí samé problémy je ešte aj dosť drzý čo si vyskakuje už má nejakú inú v zálohe

Jojka49

Je dokonane,vyblabotal sa este k tomu som mu povedala že či mu ani trocha nieje trapne že ja za nim dochadzam ked idem s prace 20 km každy druhy den,a že on ked za mnou pride tak možno raz za tyžden aj to niekedy nie.Tak vies co mi povedal??? mam povedat mojmu riaditelovi aby mi zvysil plat...

5.5 elsa

vôbec nič nech sa vybľaboce klame a u takého človeka by som na každom slove hľadala že čo je za tým čo vlastne chce doteraz mu nevadilo baviť sa sám nie už sa za teba nehanbí že tam niečo povieš čo každý si niekoho berie tak aj on chce niekoho zobrať

jojkus49

Ja uz vazne ani neviem co mu mam na toto vsetko povedat.uz ma dnes aj ns veceru pozyval vraj nie preto ze co je v prci teraz ze ma to tam uz ok ale ze koli tomu ze chce.tak mu vravim ze za polroka ho to ani nenapadlo a odrazu dnes ked ma v praci ok uz tak uz ma chce na veceru.zasa natrepat halusky do hlavy a ze vrajze chce odznovs zacat tak ako niekedy.tak mu vravim nech sa prorientuje ze uz nikdy to nebude tak ako kedysi pokial odtial nevypadne alebo s tym neprestane mi motat hlavu.jeden den mi hovorí tak a inokedy inac .co mu mam sakra nato vsetko povedat

5.5 elsa

jojkus klame klame klame klame je to dobrý podvodník a tam je žien a žien má na výber čo,zasa sa s toho vyvlečie aby ťa s toho vynechal ja neviem je to na tebe ale ja by som kopla niekam on sa s toho jednoducho vždy vykecá a bude ti klamať rovno do očí nerobí mu to problém