Neustála bolesť hrdla

Príspevok v téme: Neustála bolesť hrdla
kvietok1011

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť so svojím problémom. Pred cca 10 dňami som dostala vysoké horúčky skoro 40. Bolela ma hlava bola som slabá a tak som šla k lekárke. CRP som mala 104 a tak mi predpísala claritromicín. Po nasadení lieku sa mi spustila neznesiteľná bolesť hrdla, ťažko sa mi prehltalo a zatekali mi hlieny. Keď ma to neprechádzalo ani po týždni šla som opäť k doktorke, ktorá mi vzala výtery a krv. CRP však bolo negatívne. Ako pomocnú liečbu som používala strepfen, ten mi trošku uľavil od bolesti. Momentálne čakám na výsledky, ale v noci ma zas začalo veľmi bolieť hrdlo a zas ťažko prehltám a na pravej madle mám čapy a dokonca ma bolí z tej mandle aj ucho :-(. Mám pocit, že antibiotiká mi vôbec nezabrali. Som sledovaná na alergológii a momentálne mi p.doktorka zmenila liečbu po telefonáte s mojou obvodnou doktorkou. Jednoducho si už neviem rady a veľmi rada by som bola fit

RNG

Pozri pod slpovom infekcie a mojim nickom na google.sk. Tam je vysvetlene, ake rozne infekcia napadaju horne dychacie cesty a pre co atb su casto na ne neucinne,, prave naopak ich aj mozu podporit.