Prve stretnutie

Príspevok v téme: Prve stretnutie
M&ms

Ahojte,chcem sa vas opytat na radu. S priatelom sme spolu okolo pol roka a prednedavnom ma pozval k nemu domov na navstevu,aby som sa zoznamila s jeho rodinou. Velmi sa toho obavam a mam z toho strasny stres,kedze som dievca, ktore toho s ľudmi ktorych nepozna vela nenarozprava. Jednoducho ked neviem o com sa mam s niekym bavit tak som radsej ticho,lenze potom to moze vyzerat dost neslušne a nechcem vyzerat ani ako male decko, ktore nevie nic povedat. Vobec netusim o com sa s nimi mam bavit. Prosim vas napíšte mi sem nejaké vase skusenosti,velmi mi to pomoze :)
A chcem sa este opytat na nejake drobne rady, napriklad ci ste nieco doniesli rodicom ked ste prisli, alebo ci ste sa ponukli pomoct jeho mame s jedlom atd... Dakujem :)

wreck

prides, predstavis sa a ak nezacnu sami, mozes ty...

chodis do skoly a je tazka/lahka, bavi/nebavi ta, rozmyslas ze by si skusila nieco ine. chodis do prace a je to to o com si snivala/je to uplna hroza a obzeras sa po niecom inom, povysili ta, mas zodpovednejsiu ulohu/firme sa nedari, nebudu odmeny. ako to vyzera u vas doma... problemy s babkou/dedkom, vsetkym sa dari dobre, vsetci su zdravi.

alebo zacni o nich... maju peknu chajdu/byt, tiez by si si taku/taky vedela predstavit, a to ich dieta - omfg, no jedna basen, takeho si vzdy chcela, to a to na nom obdivujes, to a to zase az tak nie, tam a tam by ste chceli ist, to a to zazit...

mrte tem je.

vzdy niekto nieco povie a druha strana na to zareaguje. bude vas tam dost aby sa furt rapotalo. ziadny strach.

;)

M&ms

On je tak normalne :D ale aj ja som dost ukecana ked som s kamaratmi a kamaratkami niekde von alebo ked som s ľudmi ktorych poznam, ale ked sa mam s niekym zoznamit a hovorit s nim tak neviem zo seba dostat sama od seba ani slovo, a vacsinou to je tak ze nieco poviem len ked sa ma ten druhy nieco opýta :D