Týždeň po cvičení bolesť brucha či stále svalovica?

Príspevok v téme: Týždeň po cvičení bolesť brucha či stále svalovica?
monika_olivia

Dobrý deň, prosím chcela by som sa o niečom poradiť.pred týždňom som bola v posilke a trochu som to prehnala, pretože som mala snáď aj na nechtoch svalovicu, no a na celom tele trvala tak 3 4 dni, no brucho ma bolí do teraz, od pupku dolu, pri námahe bolí pri prudkom pohibe, presne ako svalovka alebo by som to prirovnala aj k menštruačným bolestiam, ale menštruáciu ešte nemam ani z ďaleka. Môžem mať ešte stále svalovicu a len na bruchu stále tak isto intenzívnu, alebo mám nejaký sval natiahnutý? alebo niečo iné? ´Ďakujem za rady a odpovede

lasionka

Tir potrhané vlakna akože svalovica sa musia zacelit,
senzitivny typ dlhsie, žena dlhsie ko muž,brucho je citliva cast,pokoj a pohodu pozri ako sa to ukludnuje alebo sa spýtaj. vsetko dobre

monika_olivia

No je to 6. deň už. Nepáči sa mi to. Stále cítim taký tlak na bruchu hlavne keď vztávam z postele alebo proste ked si namaham svaly na bruchu. ak to neprejde do dvoch dní tak asi pojdem lekarke už že co to má byť

Andrej

Vacsina tazkosti by mala odzniet do 7 dni... ak nie je dobre navstivit lekara, ci si si neublizila viac ako si chcela.