Absolventská prax

Príspevok v téme: Absolventská prax
Lenooška

Chodím na absolventskú prax,ale nezvládam to tam,je tam treba robiť veľa vecí na strojoch a ja tie veci neovládam proste a tak sa stane,že sa mi jednoducho niečo nevydarí,ale nie je to nič vážne lenže potom mi začnú nadávať a vyhrážať že to zaplatim a neviem čo skrátka všetko čo spravím je na hovno,nechcem tam byť,priznávam,že som slabšej povahy a nenávidím kritiku,pretože potom sa cítim total menejcenná,nechcem tam proste byť a podotýkam zo 128 ečiek čo je príspevok abs. praxe mi zostane po cestovnom a stravovaní 50 eur,čiže som tam ako keby zadarmo,neviem čo robiť,ak mi niekto niečo poradí budem vďačná

sth

Nastuduj si dobre svoju zmluvu a co si podpisala. Ak si nepodpisala nic o hmotnej zodpovednosti, tak ti nemaju co dat zaplatit. Nemam skusenost s absolventskou praxou, ale myslim, ze nemas hmotnu zodpovednost. A ked nemas, tak skratka od teba nemoze nic pozadovat. Su to len take kecy na zastrasenie. Nerob si z toho tazku hlavu
A ked nieco nevies, tak sa spytaj, ved je to tvoja prva praca. Je normalne, ze nieco nevies