RNG a Llek - uzliny

Príspevok v téme: RNG a Llek - uzliny
Sissi88

Zaujima ma Vas nazor na moj problem. V januari tohto roku som ochorela na anginu,pod sankou mi navrela uzlina ktora velmi bolela.Po vybrati ATB sa zmensila,mierne.V maji sa ale zvacsila opat,ale nebolela.Casto ma vsak bolievaju klby,ruky aj nohy. Nechudnem,unavena byvam tak ako aj ini ludia

Bola som u lekara v maji,krvny obraz OK,zistena prekonana mononukleoza pred dvoma rokmi,zistena prekonana listerioza.Opat podanie ATB,sono uzlin 3,2 cm-po vybrati ATB zmensene uzliny pod sankou na 2,2 cm.Testy,vytery na ORL negativne.Uzliny mam uz aj na pravej strane pod sankou-bolestive,do 1cm Vcera som bola na vysetreni krvi po 4 mesiacoch-krvny obraz OK,onkomarkery OK,stitna zlaza OK Mne ale ta uzlina neda pokoj.Mam strach nakolko mi dve kamaratky zomreli na hodgkinov lymfom.Nezmensuje sa,ak sa zmensi tak len kusok ale sa ani nezvacsi,je tvrda,pohybliva.Bojim sa tej bolesti klbov ci nemam nejake rakovinove ochorenie Je pravda ze v lete ma tak klby nebolievali,neviem ci to nie je pocasim,uz neviem kam sa mam obratit,mam velky strach.

Zaujimaju ma hlavne nazory odbornikov

Vdaka

RNG

Llek, o to horsie, ked sa "vyberie"=amputuje z tela potrebny organ na cistenie lymfy a to ani len nic nevyriesi/nevylieci , len napomoze stanovenie diagnozy.

Sissi88

U mna sa to strieda ze tyzden som OK a raz za cas ma zacne skriabat hrdlo,oci mi ocervenuju a bolia ma klby a telo ale teplotu nemam.Trva to max dva dni a prejde to

Sissi88

Llek ja sa ukludnujem tym ze by sa rakovina za ten skoro rok uz prejavila.Alebo si to len nahovaram?Mam ist teda za lekarom a ziadat o vybratie?

Rng dakujem..tieto veci viem dostat aj cez teba?Myslis si ze by som mohla mat rakovinu?

RNG

V prvom rade treba znicit infekcie v tele, najma tie, co su oznacovane lekarmi za chronicke.
Kvapky roztoku citricidalu do nosa, pit roztok citricidalu, brat odhlienovace ako NAC serrapeptaza a oreganovy olej, pripadne aj extrakt z olivovych listov pomozu tu "chronicku" nakazu vyliecit. Lebo ked sa nevylieci, mikroby tam produkuju neustale toxiny, zamoruju telo az sa zacne tvorit podstatne viac poskodenych buniek, nez je ich oslabene telo schopne znicit, tj vedie to k rakovinam.
Nezabudaj na probiotika a mikrovlakniny co ich krmia, lebo dobre osadena crevna flora (vyse 90% probioticka) nam vie vyprodukovat viac nez dvojansobok roznych obrannych latok, okrem ineho, ako nase vlastne telo
Zasadne treba liecit a nie amputovat, alebo ako to lekari nazyvaju mierne vybrat uzlinu.
Lymfaticke uzliny su aktivny filter, ktory sa zvacsi, ked je nad nimi nejaka nakaza, co produkuje mikroby v lymfe a rozne toxiny. Zvacsenim sa uzlina zasluzi o to, aby sa do lymfatickych ciest, ktore ustia v trupe do krvi tam nedostali zive mikroby ani mnohe toxiny. Tj len tak "vybrat" uzliny nie je "len tak", ma to svoje dozivotne nasledky aj ked sa neprejavia okamzite, ale len postupne.

llek

Na dialku sa niekedy da velmi tazko hodnotit, co v tej uzline je. Casto je to tak, ze niekto nieco nejako opisuje a potom, ked toho pacienta clovek vidi a sam tie uzliny prehmata, nadobude iny dojem ako z opisu druheho. Mozu to byt naozaj len reaktivne zmenene uzliny. Ale mam taku zasadu, ak pretrvava hmatna uzlina a nie som si ista, plus pacient trpi neistotou, tak je lepsie dat najvacsiu dostupnu uzlinu celu vybrat a histologia ukaze. Ked je len reaktivna, tak mam istotu, ze je reaktivna a aj pacient sa ukludni. Lebo plati, laboratorne vysetrenia maju svoju hodnotu, ale histologia je histologia. Ani ultrazvuk ani CT ani ziadne ine vysetrenie ti nepovie co v tej uzline skutocne je, to su vsetko len dohady a pravdepodobnosti, nie istota. Pokial je ta uzlina hmatna ama viac ako 1 cm, je v podstate na tebe, ako sa rozhodnes.