Aká je to pesnička - od koho?

Tenerife222

Ahojte :-)
Ozývam sa zase: našla som totiž toto video a v komentároch je uvedené, že vraj je to pesnička z nejakého ZNÁMEHO filmu!! PRi tom mne to toálne nči nehovorí, tak ak mi niekto budete viedeiť povedať, tak budem rada :-)
PS: ináč, pesnička sa mi veľmi páči, tak ak poznáte ešte nejaké melódie bez spevu na tento štýl, tak sem s nimi !! :D :-)

www.youtube.com

embryo

flegma: mas pravdu, nie je to top predstavitel one-hit wonder... o ich supereni s oasis som nevedel :-)

kazdopadne som ich zazrel v par rebrickoch one-hit wonder kapiel, takze az tak pritiahnute to nebude...

flegma

embryo - tak tvrdit, ze Blur je skupina typu one-hit wonder je riadne pritiahnute za vlasy, kedze maju niekolko albumov a v 90-tych rokoch superili hlavne s Oasis v rebrickoch...

Tenerife222

embryo - Jop, viem ,že ťaq to zarazilo, . .. lebo ja som si myslela, že je to je niečo "moderné", netušila som, že je to taká stará vec, a najma som netušila, že je to len o uspechu jednej skladby :-)

wreck - ked ja som nevedela, že ako mám ten zvuk preniesť do písomnej podoby :D :D

Ďakujeeem Vám za typi, ste suprový :-)
PS: poprezerám, ked budem mať dáky to ten čas :D . .. :-)

PS: A VIETE MI EŠTE POMOCŤ PLS??? :-/

www.youtube.com

Čo je to za vec, od koho to je?? V minúte : 1:19 to začne spievať.
??? Ďakujem :-)

embryo

do soundhound-u a shazam-u sa nespieva, to nerozpozna... musi ti hrat skladba z reprakov, takze sa to da vyuzit jedine ak si niekde v klube a hra ti uchu lahodiaca skladba, ktoru nepoznas ;-)

blur je klasicka "one-hit wonder" (kapela, ktora sa stala slavna s jednym hitom a potom upadla do zabudnutia...), trochu si ma vsak zmiatla slovom moderna, kedze skladba je z roku 1997 tj ma uz 17 rokov....

dalsie priklady "one-hit wonder" kapely:

www.youtube.com

www.youtube.com

nieco malo z hury gurdy man stylu (pomalsie, mlancholicke...):

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

nieco slovenske :-)

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

je toho vela...

huu huu! :-)

wreck

heh, tak poznal som, kua, ale ked si napisala ze huu huu, tak mi prislo na um len aky e-mail ma madarska sova. :)

ako song 2:

nirvana - smells like teen spirit
www.youtube.com

guano apes - lords of the boards
www.youtube.com

placebo - the bitter end
www.youtube.com

ako hurdy gurdy man

al green - ain't no sunshine when she's gone
www.youtube.com

nirvana - something in the way
www.youtube.com

elvis presley - in the ghetto
www.youtube.com

:)

Tenerife222

embryo - áááááááááááno je to ona OMG!!!

tak dlho ju zhánam, až ma poraziť ide :-)

Vrelá vdaka :-) A taktiež dakujem aj wreck ;-)

embryo, keby som mala smartfon, a SoundHound a všetky taketo srandičk,y tak by som si ju už možno nasla aj sama, ale nemám nič takvôto :D

A myslím, že som to raz tam aj skusala zahukať, a nenaslo to :D :D tak len sklamanie :D :D

PS: a poznáte ešte nejaké taketo super songy, ako je tá od BLUR2, alebo ten donovan ??? lebo to je tiež mega pecka. . .. strašne krásna a citlivá skladba ...

Takže ak máte niekto ešte nejaké typy, tak sem s nima :D . . .Ďakujeeem :-)

embryo

Tenerife222: staci si stiahnut do mobilu aplikaciu, napriklad shazam alebo soundhound... identifikuje ti piesen rozpoznavanim zvuku ;-)

podla textoveho popisu je to uz o nieco zlozitejsie... tvoj popis mi sedi na kapelu blur - song 2

www.youtube.com

je to ono? :-)