Depersonálizacia a vodičák

Príspevok v téme: Depersonálizacia a vodičák
e36power

Ahojte, trpím DP už niáky čas, za mesiac mam 18 za ten čas od mojích 16 som zistil len teray že moja mysel je vlaste totálne vyčerpána, a viem že jedina cesta vzliečniu je nechať moje telo a mysel sa samo z regeneroť, aj ked niekedy mi to nejde,:) ale prejdíme k veci, mám jednu zálubu, a tým su autá, už od mala sa neviem dočkať vodičáku, a teraz je to tu, lenže pointa je v tom že teraz ked trpím tou DP mám s vodičaku obavy že pocity nereálna, budem pociťovať aj za volantom, neviem možno to tak ani nebude, ale chcel by som sa spýtať, či tu niekto trpí DP a kludne si jazdí, či ho to niako neobmedzuje, vopred Dakujem za odpoved s pozdravom Ivo :)

e36power

Nickname81: ja to mam tiež s tráávy:) teraz si sem tam vypijem iba, apson vypnem a nerieším nič, ale dobre si spravil že si stým stopol, ja som bol taký hlupý že som vedel že sa somnou niečo deje, a aj tak som fajčil, až potom prišiel panický atak, a povedal som si STOP!
Embryo: sú zdraví ľudia ktorí chodia na autách ako dobytok ;) ja proste od mala autá, aj sa učím za automechanika, venujem sa tomu, a teraz to ma prísť, a neviem aké to bude, to je všetko, hádam že ked sadnem za volant budem si to užívať, vypnem a bude to vec od ktoréj vypnem aj od týchto problémov a budem v kľude :)

Nickname81

neviem tak ja to mam asi necele 2 tyzdne,ale neviem ako sa to prejavuje proste tak inak vnimam ked sa s niekym bavim a aj svoj hlas ako keby nieje moj ale ja som to dostal z fajčenia travy takze momentalne od všetkoho (trava,alkohol,cigarety) abstinujem a malo by to prejst:)..takze určite s tym mas viac skusenosti ale ako ti to moze tak dlho trvat?

e36power

Ahá, no ale ja tým trpím už tretí rok, a myslím si že som si prešiel toho viac čo sa tohto týka, či sa mýlím? :D