Dosť veľa ľudí ma nenávidí za to, že som tichá a plachá osoba

Príspevok v téme: Dosť veľa ľudí ma nenávidí za to, že som tichá a plachá osoba
Verpis

Chápete, proste sa snažím na nič nehrať, nepovyšovať sa a mám za to len zlo. Som dosť plachá, tichá a za to ma niektorí nenávidia, využívajú a robia si za to zo mňa priamy alebo nepriamy posmech. Je to moje osobné rozhodnutie byť takáto, ale aj následky môjho doterajšieho života. Všetko, ako sa správame, je pre nejaký dôvod a niektorí ľudia, kt. radi súdia, by si to mali niekde 100x napísať.

A to nielen niektorí spolužiaci, ale aj moja triedna napr., vždy jej vidím na očiach, že jej ide len o to, aby som sa cítila nepríjemne. Pchá sa do zadku všetkým bohatým spolužiakom a neznáša obzvlášť tých, kt. nie sú z dokonalej rodinky alebo nevyzerajú podľa jej predstáv alebo nespravili dobre IQ testy, kt. sme písali.

Vidím jej v pohľade, že mnou pohŕda a neviem si pomôcť, ale pociťujem k nej hrozný odpor. Oháňa sa svojim titulom, ale aj keby ich mala 10 a IQ 150, aj tak by to z nej lepšieho človeka nespravilo.

razzle

Verpis, tak to v živote chodí. Všetci majú radi ľudí, z ktorých niečo majú, ktorí im urobia, čo najmenej starostí. Plachí introverti to naozaj majp ťažšie aj potom neskôr - keď už do školy nechodia. Ale v škole je to najhorišie. Učiteľka robí chybu, ak vám dáva cítiť rozdiely - je to daň súčasnej komerčnej doby. Poznám dievča, ktoré malo podobné zážitky ako ty a navyše ju za jej slušnosť a miernosť spolužiaci šikanovali. Teda aspoň sa snažili. Spolužiaci sú dávno preč, ona študuje v zahraničí a je z nej obľúbená a veľmi múdra žena. Pretože to mala ťažšie ako ostatní a vedela sa s tým popasovať. Život nie je ľahký, no stále je okolo množstvo ľudí, ktorí Ti rozumejú a ľúbia ťa a množstvo vecí, ktoré ťa budú tešiť. Introverti sú omnoho zodpovednejší a spoľahlivejší ľudia ako blázniví extroverti a to si ľudia vážia. Len buď sama sebou :)