Čo dalej - záletný manžel

Príspevok v téme: Čo dalej - záletný manžel
palinapa

Ahojte, mam dost vazny problem a chcem pocut nazory od Vás. Som 11 vydata, s prvou prestávkou po 8 rokoch ked muz si nasiel frajerku a odisiel od nas, odomna a od dietata,vtedy som to nemohla predychat,lebo som netusila,ze take nieco ma caká. Po pol roku sa vrátil, mal to lahké, lebo som vtedy povedala, ze odpustim. Zial po roku sa to zopakovalo, to uz som vysvetlila synovi, ze budeme sami a zvladneme to. Muz po mesiaci sa vrátil s tym, ze mi nasluboval hory doly.. Fungovalo to asi 3 mesiace a teraz sa stale hadame. Ja nemozem zabudnut a viem co bol ochotny spravit pre slecny, pretoze som vela vedela a teraz vsetko porovnavam. On mi pri dnesnej hadke povedal, ze mame vsedne manzelstvo, ze to ine nebude, ja som sa do neho zatial znovu zalubila, pretoze robil tych par mesiacov maximum. Stale mi hovorí, ze on nie je ani zly clovek, ze je ambiciozny a mne to prekaza. On ma vo mne istotu ja v nom nie. Stara sa o rodinu,ale chodi neskoro z prace domov, cez víkendy sedí nad pocitacom, ze ma vela prace, ze mu mam dat pokoj, ale aky je to rodinny zivot. Ze ak ho nebudeme obaja pocuvat na slovo, tak sa zbali a odide. Syn ma 8 rokov a place pri nasich hadkach. Muz si stale rozprava svoje, ze aj syn sa ma prisposobit, ked mu poviem, ze potrebuje otca,tak odpovie, ze syn si musi zvykat, ze on nebude na nikoho pozerat, on chce karieru, postup v práci, je ambiciozny. A ked sa pytam, kde som ja odpovie, ze ci mi nestaci vylet...su to kazdovikendové vylety,tak na 1,2 hodiny aby som uspokojila a hotovo. Je to normalne?? Alebo ja som divná? Nechápavá? Inak o rodinu sa financne stará. Ja uz neviem,ci on ma pravdu alebo to mame skoncit. On nema s tym problem skoncit. Ja mam vzdy pocit,ze beha za zenami, ze taky clovek sa nezmení...Ziadna roznopravnost medzi nami ja som hlboko pod nim,jeho veta, posluchajte na slovo a ja sa budem starat!!!

5.5 elsa

delete ja tu nepotrebujem riešiť na fóre seba ale tu dotyčný tvrdil že ženy sú zlatokopky aby nebývali pod mostom tak určite je viac žien ktoré sa vedia o seba postarať, má doma nejakú štetku a žije v nejakom presvedčení že naozaj všetky také sú inak vôbec by som to nepísala len aby vedel že ja nepotrebujem muža na to aby som nebývala pod mostom poznám aj takých mužov ktorým zobral exekútor byt a ocitli sa na ulici naozaj je to individuálne každý nech si nájde partnera aký mu vyhovuje .......

Delete

Ja len toľko, že život je vždy o niečom inom ako sú písmenká vo virtualite. A nie vždy je to v živote len o chcení...

Nezastávam sa nikoho ale nie je to častokrát ani o šikovnosti či múdrosti. O dohodách nehovoriac.

Život, reálny život je o niečom úplne inom a áno je to zvláštne ale myslím si, že ak má človek vysokú životnú úroveň a odrazu nemá žiadnu tak si veľmi dobre rozmyslí čoho sa vydáva aby prežil.

salalalalala

inge, tak hovor za seba, ja sa obklopujem ludmi ktori takto ani nahodou neziju. pod mostom zit nechcem a sama sa staram o to, aby som pod nim nezila. nepotrebujem aby si ma niekto vydrziavat a v zivote by som to ziadnemu chlapovi nedovolila

5.5 elsa

inge_1 otázne či aj ty si vieš zarobiť sám na seba ako muž alebo ťa už zabezpečila rodina aj a ty si peniaze len rozhadzuješ a nemusíš ani prstom pohnúť ......

5.5 elsa

inge_1 Ty budeš jeden z tých čo a zrejme si vydržuješ nejakú ženu v dnešnej dobe môj milý zlatý si vie žena zarobiť sama na seba a nie je odkázaná na muža ale ty si určite to šťastie nemal a čo sa týka bývania tak ten sa dá aj do prenájmu zobrať držím ti palce nech vám to klape ako hodinky :).....

5.5 elsa

súd mu určí koľko bude platiť nezaplatí a súd pôjde po ňom a prácu má mať len niekomu to vyhovuje inak, nech sa potom také ženy nesťažujú......

inge_1

skoro vsetci podvadzaju treba sa stym zmierit
a zlatokopky su vsetky, ziadna v dnesnej dobe nechce zit pod mostom
ci si to priznate alebo nie je to tak