Mozu mi nutit vysetrenie?

ni-ka

kedze nie si plnolety, tak neda...rodicia v tomto pripade rozhoduju za teba...
a mozem sa spytat ake to je vysetrenie?...skus napisat, mozno to nie je az take zle...

hanka9

A co znamena u teba slovo "nútiť" ?

P.s- nie je to nahodou tak, ze lekar ti len "navrhuje" iste potrebne vysetrenie a ty sa mu nechces podrobit?
Teda ako to vlastne je ???

tasty

čo keď to vyšetrenie je potrebné na to, aby sa potvrdila alebo vyvrátila nejaká diagnóza, násl. aby mohla byť nasadená vhodná liečba, čo keď to vyšetrenie má byť v prospech v Teba, teda Tvojho zdravia?
zváž situáciu, než niečo podnikneš, maj zodpovedný prístup k svojmu zdraviu

5.5 elsa

aby som nezabudla každý deň som za ňou chodila aby mi podpísala prepúšťaciu správu po 5 tich dňoch mi konečne podpísala prepúšťaciu správu to ma tam chcela nechať nejaké 3 týždne či koľko nebol dôvod keďže mi nič nebolo tá druhá pacientka sa toho chytila že ju už tam drží mesiac na diagnózu ktorá sa dá liečiť ambulantne a už aj išla za ňou a ďalšia tiež :D :D :D sranda bola :D sme to tam preriedili nevidím dôvod tam zotrvávať keď vidím že mi nič nie je na kontrolu som prišla ambulantne .......

5.5 elsa

zavolaj rodičom aby prišli a povedali im že nesúhlasia s takým vyšetrením nemusíš tam ísť sama som nechcela na jedno ísť som dospelá a potom prišla doktorka sa doprosovať keď už som mala ísť domov že inak nemôžem odísť taká sranda tak som tam išla lebo mi povedali aj ženy z izby nech idem a nerobím si problémy ale nevidím dôvod vyšetrenie nebolelo inak nič nemusíš rodičia nemusia súhlasiť podpíšu reverz a je dorozkazované treba volať rodičom držím palce treba chodiť na neštátne kliniky tam je vyššia úroveň ja osobne už inde nechodím .......