Byť ako Lara Croft

Príspevok v téme: Byť ako Lara Croft
Hannah_8000

Ake ste si dali predsavzatia do noveho roka? Schudnut? Prestat fajcit? Napisat roman?
Ja som sa rozhodla konecne byt ako moj dlhorocny idol, Lara Croft. Silna, hoci ako HPO-ckarke mi to pojde isto strasne tazko. Osamela, bez partnera/rky (najma nie dalsi hraniciar!) ci priatelov, pretoze mi beztak ziadni neostali. Statocna v boji so zivotom, so svojimi demonmi v podobe sebaposkodzovania, atd.
Myslite, ze sa mi to s mojou poruchou moze podarit, ked stale, stale vnimam svet len ciernobielo?

Žužova

ZAs dalšia zbytočná téma,prečo si nezaložíš nejaký blog a nevypisuješ to tam ? To ti akože nejak pomože ked ti tu napišeme že ano ,dá sa to a budeš silná osobnosť zrazu ? Sama tomu predsa neveríš.....Môžeš sa ,,hrať" na Laru Croft,možeš sa hrať na čo len chceš ale ak máš nejaku poruchu nikdy to nebude ono...lebo to nebudeš Ty ale budeš sa nutiť do niečoho čo niesi a nikdy nebudeš... sorry že empatia ide stranou ale už mi lezu tvoje temy na nervy..Daj sa doporiadku alebo sa zmier že si proste chorá...

bella21

Hannah/M-r, byť ako Lara Croft? Nie je to len vymyslená komiksová postava? Ak Ti to v ťažkých chvíľach pomôže vzchopiť sa, tak prečo nie, ale na celoživotný plán by som to nevidela. Lebo na druhej strane, môže sa ľahko stať, že po istom čase budeš frustrovaná, ak sa Ti nepodarí byť taká dokonalá ako ona. Lebo tu na zemi dokonalosť nenájdeš - ani u iných, ani u seba. Lara Croft môže byť silná, perfektná, môže vždy víťaziť, ale len preto, že je to fikcia. Nerada Ti beriem ilúzie. Nájdi tu na zemi človeka, ktorý nezažil pády, neúspechy či porážky. Nenájdeš jediného, ktorý by nepoznal bolesť, slzy, utrpenie.