Mozu psi vidiet duchov?

Príspevok v téme: Mozu psi vidiet duchov?
Kindervajko1

Ahojte,

Pisem sem lebo uz viac krat moj pes - flat coated retriever, ktory ma 7 mesiacov sa doma zvlastne sprava.. Stava sa,ze sa napriklad postavi z nicoho nic prejde do kuchyne a pozera smerom na strop, dokonca pohne ocami akoby nieco sledoval. Chvilu pozera potom zas pride ku mne a pokojne si lahne. Toto sa stava pravidelne,najma v obyvacke a napriklad aj v spalni - len tak lezi,alebo stoji,prechadza sa a zrazu pozera na strop a pre mna najstrasidelnejsie je ked zacne hybat hlavou a ocami akoby nieco sledoval. Niekedy pozera ako na normalne stojaceho cloveka,niekedy na strop apod... Nepripisujem to hned duchom,aj ked pripustam,ze nejake energie alebo nieco viac citit moze,o com my ludia nemame ani sajnu. Minule sa stalo,ze sme prvy krat robili na veceru ryzu s kuriatkom, rozvarenu na obohatenie jedalnicka nasmu psovi,presne ako nasemu byvalemu havinovi, ktory zomrel uz pred rokom a s terajsim havom sa nikdy nestretol. Spominali sme na neho, ked sme zrazu z izby kde nas pes jedol, sme poculi stekanie. Prisli sme do izby a nas pes skakal okolo misky, stekal, a bal sa k nej priblizit. Bola prazdna. Nechapala som, zrejme dojedol a potom ho chytilo taketo nieco. My sme misku normalne chytili a nic sa nedialo. Pochvili to preslo aj ked ju velmi onuchaval, zdola zhora,priestor okolo nej a po nejakom case s a spraval normalne. Mate aj vy nejake taketo skusenosti? Nemusite sem pisat ze som padnuta na hlavu,vazne pisem realne zazitky a ked mate vysvetlenie ci duchovne alebo neduchovne rada si ho precitam:)

laura36

moji znamy kupili byt po starej babicke, co tam zomrela. mali psika. psicek siel do kuchyne, kde bola tma a zastal na prahu dveri, zacal cuvat, knucat, nevedeli preco, sli za nim a videli toho ducha aj oni. boli v soku, lebo nic take predym nevideli a neverili ani nato. babicka asi prisla pozriet svoj byt. stalo sa to len raz, odvtedy nikdy. zvierata a malicke deti do 4 rokov vraj taketo veci vidia, macky citila, ked zomrel dedo moj, macky na dvore vraj skalali a revali ako besne a kocur jeho najmilsi ostal uplne agresivny a uz sa nikdy nedal pohladkat, skriabal, kusal...Kamaratka zas spominala, ze jej znamej umrel psik, strasne za nim zialila a v noci casto pocula po byte skrabot labiek, ako ked cupita po dlazke.