Nikon D3200 + 18-55 AF-S DX VR II Black

Príspevok v téme: Nikon D3200 + 18-55 AF-S DX VR II Black
zrkadlovka??

Ahojte vedeli by ste mi poradiť či to je dobrá zrkadlovka? som začiatočník chcem to len na svoje sukromné fotografie ... dovolenka s priateľmi v prirode atd.... chcem kvalitné fotografie... ale zase nepotrebujem to nejak profesionálne...

chcel mby som názor, rady že či je to dborá zrkadlovka a aj či je cena výhodná teraz ju majuj v int. obchode za 353 eur a jedna sa o

Nikon D3200 + 18-55 AF-S DX VR II Black

dakujem za rady ja sa v tom vôbec nevyznám

makovytoto

ale ked uz clovek ma zrkadlovku, je tu vyssia sanca, ze ho to chyti a bude bavit, a bude si fotit na roznych nastaveniach a tak :)

makovytoto

nooo, ak je to clovek, co rad foti a je ochotny sa ucit na zrkadlovke, tak OK, podla mna :) ale fakt som laik, ak je to clovek co che len fotit a cvakat, tak neviem no, ale v zasade sa s tym nema velmi co pokazit, viacmenej to foti pekne, a do 400eur je to viacmenej vsetko viacmenej rovnake :)

zrkadlovka??

ahoj veľmi pekne ti dakujem za tvoju pomoc... pfuuu čitala som daný pokec a poviem ti moc mi to veru nepovedalo :D vôbec sa v tom nevyznám :/ ... vedel by si ty navrhnúť že čo by si volil ?? cenovo do 400 e... (čo sa dokúpi neskôr to je vo hviezdach je to darček) :D...

dakujem veľmi pekne

makovytoto

A inak hento ej vsetko fotene na automatiku.. takze asi preto tie foto nevyzeraju take super, ako by mohli :D

a v tejto 'nizkej' venovej kategorii je viacmenej jedno, ktory zoberies, hlavne nech ti sadne do ruky a tak.. lebo rozdiel je tam minimalny..

makovytoto

len su velke, nezmensene, len obcas trochu komprimovane

98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153
98.130.68.153

keby nejdu, skus neskor, este sa mi nahravaju :)

ked sa na to tak pozries, neviem ci stoji ten fotak za to :D urcite hej, ked budes chciet dokupovat objektiv nejaky, ale ak henten zakladny si chces necaht, tak neviem no, je to skor o sikovnosti ako automatike..

makovytoto

no som spokojny ale asi by som siahol po nejakom krizenci kompaktu so zrkadlovkou, alebo odporucam vrelo toto forum, pred investiciou

pretaktovanie.zoznam.sk

fotky skusim nahrat na net a poslem link :) tak do hodiny alebo len pol

zrkadlovka??

ahoj je dakujem bola by som veľmi rada... vedeli by ste mi to hodiť na stránku a ja by som si to stiahla od tiaľ?

a ste spokojný s fotoaparatom?