Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím

Príspevok v téme: Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím
pozorovateľ

Zdravím, nedá mi, ale musím sa niekde zdôveriť so svojím zistením z pozorovanie svojho okolia a najmä žien kedže mám oči. Prečo niektoré staršie ženy vo veku 50 a viac rokov trpia veľkým nevkusom v obliekaní ale najmä v líčení a farbení vlasov? Určite ste si to všimli aj sami tie fialové, ružové, oranžové vlasy na ich hlavách a klaunovské líčenie úst a očí. Ja sa normálne niekdedy až zľaknem ak zoči vočí stretnem takúto zrúdu. Fialovoružové tiene na očiach, sytoružové a krvavočervené rúže na ich zvráskavených perách. To tie ženy nemajä doma zrkadlá alebo čo? Ako poviete si že debiliny riešim, ale od nového roka mám novú kolegyňu ktorá sa k nám dostala ako inak po známostiach. Má asi niečo po 55 aspoň tak staro vyzerá a pohľad naňu je strašný. Zmaľovana ako bordelmama. Ja sa naňu musím dívať väčšinu svojho osemhodinového prac. času a je mi zle z toho. Navyše nosí na sebe samé kožušteky a pripadá mi ako z moulin rouge či ako sa ten film volal. Strašne rád by som jej povedal nech sa ide umyť ale nemám tu odvahu kedže som mladý. Ale byť šéfom tak jej to prikážem.
No je ich viac takých klaunov v ženskom prevedení čo vidávam ale na túto sa musím dívať v práci. Máte aj vy takéto čudá medzi sebou alebo len ja žijem v takom meste :D

Lulu2011

ja sucitim s ludmi, ktorí maju realne problemy, nie teatrálne, co uz

ale aspon vies, ze mas vlastne stastie, ze nic horsie ta netrapi :))

ema123

Pozorovateľ, už ti tu mnohí napísali, že sa nemusíš dívať. Vlastne by si sa ani nemal, pokiaľ tvoja práca nespočíva v pozorovaní kolegov.

Samozrejme, že ťa tu mnohí chápeme v tom, že sa chceš v práci príjemne cítiť a byť v prostredí, čo by ti viac vyhovovalo, alebo aké si sám predstavuješ. Vieš čo, postaraj sa o to sám. Začni podnikať, prenajmi si priestory, zariaď ich podľa svojich predstáv a to najdôležitejšie, zamestnaj kolegyňu, na ktorú sa budeš s radosťou pozerať. Želám veľa šťastia. :-)

A na záver, nevkus nesúvisí s vekom. Ani si nemyslím, že je veľa starších žien, o akých píšeš. To len tie výnimky si okolie viac všimne. Takže, nezovšeobecňuj. Rovnako by tu mohla vzniknúť téma "nevkus mladých žien" a niekto by tu začal rozoberať kačacie pery, akože to je vizitka dnešných mladých žien.

pozorovateľ

Tak vám ďakujem za nazory aj keď s vami mnohými nesúhlasím. Nevideli ste ju na vlastné oči ak by áno tak máte ten istý názor ako ja. Ja sa naňu musím dívať každý prac. deň. Ešte k tomu počúvať tie kecy o deji seriáloch ktoré po večeroch pozerá. S prácou som spokojný, aj plat môže byť ale kolegyňa mi nesedí a nieje to v jej veku. Ale v vzhľade. Ja mám radšej staré panie ktoré sa nemaľujú ako bordelmamy ale sú prirodzené aj so svojími vráskami a šedinami. Také prirodzené ako moja mamka. Tie mestké paničky neznášam. Hrajú sa na niečo čím niesú alebo chcú dobehnúť zameškané roky či čo.
Urážať ma môžte ďalej ale ja najlepšie viem čo vidím.
Dovidenia. A ďakujem všetkým ktorí so mnou súcitia aj keď je vás málo.

nnjtQxixi

iny muz by povedal opak o nej tvoj nazor je taky iny muz ju bude obdivovat a povazovat za pritazlivu.kolko ludi tolko chuti

starena

Ono, byť mladým nie je žiadna zásluha.
A ak je niekto mladý a netolerantný, je to úbohé.A ty milý pozorovateľ, v práci najmä pracuj a nešpehuj kolegyne.
Mimo práce sa venuj vekovo primeraným ženám. Ale tie ťa majú asi na háku však? Chudák.

Agnes989

Ži a nechaj žiť. To ťa rodičia neučili? Možno tá žena je v srdci veľmi dobrý človek, čo si si doteraz nemal šancu všimnúť, lebo jediné čo riešiš je jej vzhľad. Aby sa tebe raz nestalo, že niekomu budeš vadiť len preto, že ho bude vytáčať tvoj zjav.

vebe

Plati pravidlo zi a nechaj zit. To je kazdeho vec ako sa oblecie, snaz sa aby si ty sam bol vzdy veku primerane obleceny. Asi nemas co robit, ked riesis taketo chobotiny.Cele mi to trochu zavana tym, ze ako keby zena, co ma 50 a viac uz ani nemala chodit po ulici a mala by sa v tejto super spolocnosti pre krasnych a mladych uz aj hanbit ze je zdrava a dozila sa uz 50 a viac. Vsimnite si ci v mediach, ci tu na forach, ci len tak medzi ludmi, ake je tazke byt zenou po 50-tke a byt vhodne oblecena, upravena, vyzerat tak ze nikto nema namietky, ńikto neriesi vrasky, neriesi ci je moc chuda alebo ze uz ma nejako moc sádla, ci sa sprava vhodne a tak Chlap moze vyzerat ako chce, je to chlap a neriesi sa to. V takejto spolocnosti maju niektore zeny problem potom akceptovat svoj vek, byt s tym vyrovnane a moze sa to prejavit aj tak, ze sa oblecu tak ako je to opisane, nevhodne. Ale toto je jedina vec, ktora je naozaj spravodliva, straneme vsetcia a kto ma to stastie, dozije sa aj 50 aj 60 a viac, sam uvidi ake to je

delphia

tak ako sa dokazu niektore zeny
cukrikovo nahodit, tak isto su i medzi chlapmi individua, ktori sa nasilu prezentuju mladicky- dlhe vlasy, kozene gate, nausnicky, atd. jednoducho hruza a des. nic neostava, len taketo kreatury akceptovat, resp. pobavit sa na nich a hlavne zit a nechat zit.

crazy face

pozorovatel ale keby si mal namiesto tej starej mladu tak by si bol rad nie? :-D Ta ti vadi skor vekovo nez vyzorovo sa priznaj :-D
inac neries, nezmenis ju alebo jej skus nechat na stole nejaky casak o mode akoze od frajerky a mozno jej dopne kde robi chybu :-D