Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odšťavovač

kikus53

ja mam maly ponorny bamix , mam malu kuchynu takze som nemohla si dopriat velky mixer ale tento uplne staci, je vykonny.

silvia61

na smoothie odporucam vitamix, je to vykonny mixer na vsetko a smoothie urobi nadychane ako oblacik, je to rozdiel ak ho urobis na menej vykonnom, kuk vegansku stranku vitarian.sk, najdes tam mixery aj odstavovace a plno clankov k zdravej vyzive

lacino11

Áno Smoothie s odšťavovačom neurobíš, ale urobíš si fajnovú zdravú šťavu z ovocia, ale aj zeleniny. Tiež dobré. V zásade ale platí, že čím vyššia cena tým kvalitnejší prístroj, ktorý napríklad získa z rovnakého počtu ovocia viac šťavy a pod. Čo sa týka ceny, tak odporúčam: Bosch MES 3500, ktorý si chválej hlavne v Nemecku. Inak test odšťavovačov nájdeš treba tú: www.testkvality.eu

Stanley008

Ahoj, odporucam Braun sami sme ho nedavno kupovali(Multiquick 5)... da sa odstavovat vsetko od repy az cez mrkvu... ma dva rezimy pre meke a tvrde ovocie... a ma funkciu drip stop takze po odstaveni ti z neho nebude odkapavat. Vykon je dostacujuci.

Lulu2011

popozeraj v Lidl, ja mam odtial, stal okolo 20 e, velmi dobre odstavuje, doma si robime mix jablka, mrkvy, hrusky, mnam, mnam, je to dobra vec

0vecka

podla mna je odstavovac blbost... kym mi mixer nepraskol tak som si pomixoval ovocie... napr tri pomarance ajeden grep chutilo to celkom fajn a aj to ciastocne zasytilo...

stavy maju vela cukru

zuzi74

Ja mozem odporucit znacku Catler JE4010. Nie je sice najmensi, ale za to velmi kvalitne odstavuje ovocie aj zeleninu. Radsej si priplatim ako budem mat lacny s nedostatkom stavy. Odpad je suchy a peny je malo. Bol vitazom v teste a naozaj ma nesklamal. Cena cca 190 eur.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odšťavovač - Fórum - ZDRAVIE.sk