Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odšťavovač

slimak77

Ja som si tiež kupila mixer od klarstein Vitalic . Pomelie aj odšťaví úplne perfektný ale ja mám od tejto značky aj iné veci a som fakt spokojná síce som si priplatila ale určite lepšie ako niečo z umelej hmoty

oravaa

Ja mozem odporucit znacku ORAVA - www.esat.sk Nie je sice najmensi, ale za to velmi kvalitne odstavuje ovocie aj zeleninu. Radsej si priplatim ako budem mat lacny s nedostatkom stavy. Odpad je suchy a peny je malo. Bol vitazom v teste a naozaj ma nesklamal. Cena cca 31 eur.

Filipina777

Ak chceš kvalitný odšťavovač tak si budeš musieť priplatiť. Ja som dilemu odšťavovača napokon vyriešila mixérom. Kúpila som si Klarstein VITALIC a som skutočne maximálne spokojná.

kikus53

ja mam maly ponorny bamix , mam malu kuchynu takze som nemohla si dopriat velky mixer ale tento uplne staci, je vykonny.

silvia61

na smoothie odporucam vitamix, je to vykonny mixer na vsetko a smoothie urobi nadychane ako oblacik, je to rozdiel ak ho urobis na menej vykonnom, kuk vegansku stranku vitarian.sk, najdes tam mixery aj odstavovace a plno clankov k zdravej vyzive

lacino11

Áno Smoothie s odšťavovačom neurobíš, ale urobíš si fajnovú zdravú šťavu z ovocia, ale aj zeleniny. Tiež dobré. V zásade ale platí, že čím vyššia cena tým kvalitnejší prístroj, ktorý napríklad získa z rovnakého počtu ovocia viac šťavy a pod. Čo sa týka ceny, tak odporúčam: Bosch MES 3500, ktorý si chválej hlavne v Nemecku. Inak test odšťavovačov nájdeš treba tú: www.testkvality.eu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odšťavovač - Fórum - ZDRAVIE.sk