Muži, ktorou rukou masturbujete?

Príspevok v téme: Muži, ktorou rukou masturbujete?
zbludiladusa

veľmi dolezita otazka iba na muzov,prosím ,nech pravdivo odpovedaju,ktorou rukou,potom ci su pravaci alebo lavaci a ich orientáciu(ci su gayovia,alebo nie).
mám dobreho kamoša,ktorý sa priznal,že masturbuje iba lavou vždy odmala,a tvari sa,ze je heterák,no ja som kdesi citala na nete,že lavou masturbuju iba gayovia.ako to teda v skutočnosti je ?budem rada za každé info

lujdži

Muži ako aj ženy masturbuju tou rukou ktorú najviac použivaju.Ak chceš s ním začať vzťah a nevidíš problém že masturbuje je jedno ktorou rukou masturbuje,Neviem ako gay alebo lezba masturbujú ľavačkou.Som hétero pravák tak masturbujem pravačkou a ľavou si hladím vajička,keď chcem si honenie užiť čo nadlhšie robím to ľavačkou nie je tak zručná ako pravačka.Inak pravou si honím a ľavou dlaňou sa hrám zo žaluďom roztierám si sekrét aby mi lepšie kĺzal.Sama zistíš či je gay.Ak chceš vedieť ako naozaj masturbuje nech ti predvedie ako masturbuje pravou a potom ľavou rukou,zistíš ktorou mu to ide lepšie.

zbludiladusa

hm,takže dakujem za odpovede vám,ktorí ste ochotne povedali svoj názor,takže zistila som,že väčšina mužov to robí teda pravpu,alebo striedavo,čiže je nanajvýšľ podozrivé,ked to chlap robí len lavou,hoci je pravák a heterák..