Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

Delete

Veď vyskúšaj...nič zato nedáš...no neviem...ak nie si na niečo takéto stavaná tak to podľa mňa nedokážeš...Nie je to možné.

Ver mi alebo nie...je to veľmi ale naozaj veľmi prázdny pocit, ktorý sa dostaví veľmi rýchlo...

Skús to raz a uvidíš...podľa mňa to nebude také aké sú tvoje očakávania.

Nemáš čo stratiť a kto nevyskúša tak nezistí.

Kravata431

Ok ludia ta budu brat ako co chce len sex iny? Neviem ale ak ta to dokaze naplnit hormónalne kludne to rob je to len na tebe

Lionel

Je to tvoja vec ale pre mnoho mužov budeš "kurva" a preto po tebe aj pôjdu takže si veľa zasexuješ ale potom ked náhodou ťa niekto zaujme napr. sa zamiluješ a on ťa bude brať iba ako kurvu tak na to doplatíš a o pár rokov to bude pokračovať ked si z okolia budeš chcieť niekoho nájsť už tam bude tá povesť a dobrého chlapa si ťažko nájdeš.

couzsomnou

delete - neviem, či by som to robila bez akéhokoľvek pocitu, to by z mojej strany nešlo. Možno sa môže zdať,že si teraz protirečím, že vzťah nechcem a zároveň tvrdím, že bez pocitu to nejde...ale ten chvíľkový "cit" ku niekomu byť môže, vzťah je však už o niečom inom ako len o citoch, a na to momentálne energiu nemám.

janot

Couzsomnou, tazka odpoved.
Buducnost sa predvidat neda - mozes stretnut v buducnosti cloveka, ktoreho budes chciet, ale ak sa dozvie o tvojej minulosti, necha ta :/ alebo naopak, budes mat u neho male ci velke plus. Mam partnerku, ktora to po vaznejsej znamosti mala podobne, vystriedala snad dvadsat chlapov presne kvoli tomu co pises ty. Potom sa usadila, zalozila rodinu...
Pozor na okolie. Ine su nazory na cloveka vo vacsom meste, ine v mensom ci na dedine - tam vsetci vacsinou o kazdom taketo veci vedia a ide to s nimi cely zivot (malokedy sa to podari utajit). Privlastok kurva o tebe rozsiria ludia, ktori ta mozu zatracovat, pohrdat tebou alebo ti aj zavidiet a zbavis sa ho jedine zmenou prostredia. Poznam, vyrastol som v mensom okresnom meste...

Zeny, ktore sa obcas s niekym vyspia, su pre isty typ chlapov ziaduce, pre niektorych vylucene. ...a niektori muzi - ak ta naozaj miluju - zmenia svoj nazor :)
Velmi vela zavisi od teba, aky zaujmes k tomu svoj vnutorny postoj.
V ziadnom pripade to vsak neznamena, ze vyspat sa s niekym je akoby ist kupit kilo pomarancov... mozu ti vzniknut z toho zavazky, o ktorych ani netusis, napr. ak narazis na magora, ktory si ta bude chciet privlastnit alebo na takeho co sa do teba zamiluje...
Zivot je zlozity, ale stale krasny!
Tak trochu od veci i k veci, mrkni si filmy Zbouchnuta a Hlavne nezavazne...
Pises, ze potrebujes pauzu na usporiadanie si veci, tak si ju na mesaic-dva daj, kazdy novy vztah prinasa nove udalosti a nebudes mat cas na usporiadanie myslienok. Preto sa hovorí, ze v tazkych pripadoch pomaha "klin klinom"... ono sa to casom na doriesenie znova vrati, a s urokmi.

Vol uvazlivo, aj ked to "vrenie" ma tendenciu zatemnit mozog! :)
Nedumaj vsak prilis, zivot je len jeden a to, ze netrva vecne, clovek zisti az po styridsiatke, niekto po patdesiatke ci vraj az sestdesiatke.
Aurea est via media.

Ja by som ta bral podla celkoveho dojmu, kazdy mame svoju minulost. Niekto sa pouci zo svojich skusenosti, niekto nie...
Good luck!

Slobodna

Ach jaaaj :)) čo chceš? iba sex - akí muži teda na teba budú letieť??? Logika dievčatko :)
A na čo sú ti názory? Veď keď to chceš spraviť, tak to urob.
Ok, tak teda názor - určite ťa budú považovať za skvelú babu, do voza aj do koča, za hotovú fame fatale, princeznú, len s malou chybičkou krásy - že nevie ovládať svoje potreby a zašuká si kde kade. Veď to v podstate nie je žiadna morálna ani charakterová vada :)

Slobodna

delete slovo intimita znamená niečo úplne iné, tu ide čisto o biologickú potrebu. Ale je jasné, že žiadny chlap takéto zmýšľanie neodsúdi, lebo každému sa už dvíha pri pomyslení, že by si s ňou zašukal.
A neverníci nie sú promiskuitní? :O tak to teda čumím delete, ako si protirečíš :))

couzsomnou

Slobodná.."Celkovo si strašne čudná a na teba skočí fakt iba chlap, ktorý má poriadne plné gule alebo nejaké sexuálne deviácie."

Prečo si to myslíš? To na základe tých mojich pár viet hneď vieš aká som a aký chlapi na mňa letia?

A áno, chcem vedieť názor, poradím si už sama :). Nebudem obiehať celé mesto a robiť anketu o tom, ako to berú muži, keď sa to môžem spýtať na internete.A nikde sa tu nepíše o zákaze pýtania sa na názor ostatných, či? :)